Eve Online’ın Blockchain veya Crypto için ‘Plan Yok’

CCP Games CEO’su Hilmar Veigar Pétursson, bunun için “bir plan” olmadığını söyledi. EVE Çevrimiçi yakın zamanda blockchain teknolojisini, kripto para birimini veya NFT’leri uygulamak.

EVE Çevrimiçi sizi herhangi bir zamanda on binlerce oyuncuyla büyük bir paylaşılan galakside bir uzay gemisinin pilot koltuğuna yerleştiren bir MMORPG’dir. Muazzam uzay savaşlarıyla (ve bazen de tuhaf geçişleriyle) tanınır, ancak bir şey var. alışkanlık Yakında herhangi bir zamanda bilinecek: NFT’ler.

Eve Online Blockchain Cryptocurrency dilimi

Niye ya EVE Çevrimiçi Blockchain, Cryptocurrency veya NFT’ler Olmayacak

EVE Çevrimiçi Basit bir nedenden dolayı herhangi bir blockchain teknolojisi entegrasyonuna, kripto para birimine veya NFT’ye sahip olmayacak: geliştiriciler, teknolojinin henüz olgunlaşmadığına inanıyor.

CCP Games, oyun ve MMO alanlarında yeni şeyler denemeye istekli olmasıyla ünlüdür; Böyle bir örnek, oyuncu tarafından yönetilen ekonomiyi yönetmek için kadrosunda bir ekonomist olması gerçeğidir. Doğal olarak, geliştiriciler her zaman en son teknolojiye bakıyorlar – ancak kripto henüz onları tam olarak kazanmadı.

CCP Hellmar’dan (Reddit aracılığıyla) bir Steam Topluluğu haber gönderisi, “Bu notta, öngörülebilir bir gelecek için EVE Online’ın global sunucusu Tranquility’ye blok zinciri teknolojisi ekleme planımız yok” dedi. “Önümüzdeki yıllarda Tranquility için geliştirme, son yirmi yılda atılan sağlam temelin üzerine heyecan verici yeni fırsatlar oluşturmaya odaklanacak.”

“Teknoloji ilgimizi sürdürürken, bizim için NFT, ‘Huzur için Değil’ anlamına geliyor. Genel olarak, EVE IP dijital ekonomilerin ve sanal dünyaların sınırlarını zorlamaya devam edecek ve biz bunu TQ dışında keşfetmeye devam edeceğiz.”

Bu görüş muhtemelen onu destekleyecek bazı dahili verilere de sahiptir. Geçen yılın sonlarında, CCP Games, NFT’leri geçen yılın sonlarında enerji verimli Tezos Blockchain’e entegre etmeyi denedi. Görünüşe göre bu deneyin sonuçları – oyuncu geri bildirimleriyle birleştiğinde – bugünün duyurusu ile sonuçlandı.

See also  Chaos Character Class Tier List for April 2022

Bazı oyunlar NFT’leri entegre etmek için acele ediyor ve diğerleri onları tamamen görmezden geliyor, ancak CCP Games, suları test etmeye istekli ve nihayetinde şimdilik kripto teknolojisini kullanmaktan kaçınmaya karar veren bir şirket olarak öne çıkıyor. Suları yeni bir MMO ile test etmek istiyorsanız oynamaya başlayabilirsiniz. EVE Çevrimiçi şu anda PC’de ücretsiz; bundan sonra ayda 14,95 dolardan abone olmanız gerekir.