Yeni Apex Legends Güncellemesi, PS5’teki Sorunları Gideriyor

Yeni Apex Legends Güncellemesi, PS5'teki Sorunları Gideriyor Apex Efsaneleri geliştirici yeniden doğma hem haritalarında hem de yeni sürümde çeşitli düzeltmeleri ve sorunları ele alan yeni bir hızlı güncelleme yayınladı. PS5 ve oyunun diğer güncel nesil konsol sürümleri. - esenlerbocekilaclama

Apex Efsaneleri geliştirici yeniden doğma hem haritalarında hem de yeni sürümde çeşitli düzeltmeleri ve sorunları ele alan yeni bir hızlı güncelleme yayınladı. PS5 ve oyunun diğer güncel nesil konsol sürümleri.

Bu özel sorun son güncellemede ele alınmış olsa da, kalan sorunları ortadan kaldırmak için başka bir düzeltme yayınlanmış gibi görünüyor.

Oyuncular, Wattson’ın çitlerini veya Pathfinder’ın çelik halatını Storm Point’e yerleştirme konusunda sorunlar yaşıyorlar, ancak bu sorunların şimdi düzeltilmesi gerekiyor.

Güncelleme ayrıca PS5 sürümü için çeşitli sorunları da ele aldı. Kontrolve şu anda devam eden Bangalore hikaye etkinlikleri.

Bangalore hikayesi olayları, Anita’nın yeni efsane olduğu söylenen kardeşi Jackson ile olan ilişkisini daha da derinleştiriyor. Sezon 13.

Bu etkinlikleri kontrol etmediyseniz, hala yapabiliyorken yapmalısınız. Etkinliği lobide seçerek başlatabilir, ardından ilk denemenizi başlatmak için Bangalore olarak atış poligonuna atlayabilirsiniz.

Her biri için bir G7 Scout, ardından bir Bocek ve ardından bir P2020 mücadelesi ile başlayan bir atış mücadelesi var.

Her meydan okuma hikayenin başka bir parçasıdır, bu yüzden Anita’nın iç diyaloğunu duymak için hepsini oynamanız ve tamamladığınızda kısa bir ara sahne izlemeniz gerekir.

Etkinliği bitirmek size, göreceğiniz ara sahneleri gösteren yükleme ekranlarıyla birlikte Bangalore’ye özgü bir Apex paketi kazandıracak. Yazma sırasında, başka biri için mevcut olacak 21s 48dkbu yüzden yapabiliyorken tamamlayın.

Kaynak – [Twitter]

See also  Xbox Summer Game Fest etkinliği, '30'dan fazla' oynanabilir demo içerecek