Sykkuno, xQc ve Valkyrae Fortnite zaferini paylaşıyor

Sykkuno yayın sırasında xQc, Valkyrae ve Rated ile Fortnite oynadı ve inanılmaz bir galibiyet için takım oluşturdular.

Oturumun ilk maçında, yayıncılardan oluşan ekip komuta eden bir zafer elde etmeyi başardı. Logjam Kereste Fabrikası’nda fırtına gözü küçülürken, kalan son müfrezeyi öldürdüler, hepsi bu süreçte hayatta kaldı. Daha önce Sykkuno, çok kolay kazandıklarını hissettiklerinden bahsetmişti.

“Aman tanrım çocuklar, bu adamları kesinlikle yıkıyoruz.”

Sykkuno, xQc ve Valkyrae Fortnite zaferini paylaşıyor Sykkuno yayın sırasında xQc, Valkyrae ve Rated ile Fortnite oynadı ve inanılmaz bir galibiyet için takım oluşturdular. - esenlerbocekilaclama


Sykkuno, xQc ve Valkyrae Fortnite galibiyeti için bir araya geldi

Sykkuno, xQc, Valkyrae ve Rated, yayında Fortnite Squads’ta bir araya geldi. Takımın oturumun ilk maçını kazanarak başarıya ulaşması uzun sürmedi. Dört üye de sonuna kadar hayatta kaldı ve rakip takımları kolaylıkla alt ediyor gibiydi.

Grup, başka bir ekiple karşılaştıklarında Shifty Shafts’ın kuzeybatısındaki nehrin yakınındaydı. Rated ve xQc, Sykkuno geri çekilip uzaktan şut atarken rakip takımı sıkıştırmak için çağrı yaptı. Örs roketatarıyla bir ağaca çarptı ve onu bir düşmanın üzerine devirdi.

“Bekle ağaç üzerlerine düştü ve 100 hasar verdi!”

Ardından, biri 200 metreden daha uzak mesafeden olmak üzere iki rakip oyuncuya Striker patlamalı tüfekle vurdu. İçeri girerken, iki oyuncuyu da ortadan kaldırdı. Kalan son düşman Valkyrae’yi yere serdiğinde, Valkyrae onu havada öldürmeyi ve takım arkadaşını kurtarmayı başardı. İşte o zaman düşmanlarını ne kadar kolaylıkla ortadan kaldırdıklarını yorumladı:

“Tıpkı kendi etrafında dönüp ateş etmek gibiyiz ama cephanemiz bitiyor. Yine de oldukça iyi gidiyor.”

Çembere girdikten ve bazı evleri yağmaladıktan sonra, harita Logjam Lumberyard’ın çevresini kapattı. Diğer iki ekiple birlikte, Sykkuno, kalan grupların kendi aralarında savaşmasına izin vermelerini tavsiye etti.

Kereste deposunun içinde başka bir ekiple karşılaştıklarında bu sonuç vermedi, ancak xQc’nin araya girmesiyle galip geldiler. Kalan son oyuncu, rakipsiz olduklarını bilerek, dans ederken teslim olmaya karar verdi.

See also  It looks like a Fortnite Fall Guys crossover event is coming

xQc, kalan son oyuncunun oyun stiliyle ilgili sorun çıkardı ve tüm oyun boyunca gerçekten hiçbir şey yapmadıklarını iddia etti.

“Bu adam bir avcı/keskin nişancı gibiydi ve oyunu hiç oynamadı.”

Çete, bir sonraki tur için hemen sıraya girmeden önce zaferin tadını çıkarmak için kısa bir süre aldı.Düzenleyen Sijo Samuel Paul