Kazanmak için ödenen 3 Fortnite görünümü (ve eskiden 3 olan)

Fortnite dış görünüm seçimi olmadan nasıl olurdu? Sadece başka bir savaş royası. Fortnite, üçüncü şahıs bakış açısı (TPP) sayesinde, kategorideki diğer oyunların erişemeyeceği sürükleyici bir deneyim sunuyor. Fortnite’ın birinci şahıs bakış açısı (FPP) geliştirdiği son haberlerinin şüphesi, derilere ne olacağı konusundaki tartışmaydı.

Fortnite’daki görünümler ve kıyafetler, oyuncuların kendilerini ifade etmelerini sağlayan genişletilmiş bir kişiselleştirme seçeneği sunar. Oyunun vazgeçilmez bir parçası olan skinler, oyunda her zaman en sevilen kozmetik ürünler olmuştur. Oyunculara benzersiz bir deneyim sağlamak için geliştiriciler genellikle dünyanın en büyük franchise’larından bazılarıyla işbirliği yapar.

youtube kapağı

Kazanmak için ödeme görünümü, oyuncular arasında sadık bir takipçi kitlesine sahip olan başka bir ligdir. Mikro işlemler Epic’in gelirine en çok katkıda bulunanlardan biri olduğundan, geliştiriciler bunu sürdürmek için yeni görünümler yayınlamaya devam ediyor.

Oyuncular, yayınlanma zamanlarından bağımsız olarak görünümlere büyük önem veriyor ve bu listede, bu her zaman yeşil kalan kazan-kazan görünümlerinden bazılarına göz atacağız.


Jellie ve oyuncuların yararlandığı diğer 2 kazan-öde Fortnite görünümü

1) jöle

youtube kapağı

Fortnite’a Bölüm 2 Sezon 1’de eklendi, ancak bu görünüm, mevcut sezona göre listedeki diğer görünümlerden daha eski olsa da, bu, yavaş yavaş ilgi odağına geri dönen avantajlı bir kazan ve öde görünümüdür. Balık Yemi setinin bir parçası olan bu nadir görünüm, eşya dükkanından 1.200 V-papel karşılığında satın alınabilir.

Kostüm, ortalama otuz gün içinde eşya mağazasına geri döner. Bu mavi ve pembe renkli dış görünüm, oyunun mevcut stili ve temasıyla çok uyumlu. Yeni Reality biyomunun tanıtılmasıyla, bu cilt her zamankinden daha alakalı. Akıllı oyuncular, cilt ve Reality Fidanları arasındaki benzer renk düzenini kendi avantajları için kullanır.

Oyuncular kendilerini kamufle etmek için Reality Sapling’in içine saklanır, çok akıllıca bir hareket. Reality Fidanları haritanın herhangi bir yerine dikilebildiğinden, bu özellik bu skine haritanın her yerinde avantaj sağlıyor. Kostüm ilk piyasaya çıktığında çok popüler olmayabilir, ancak bu sezonda kesinlikle kazan-öde şeklinde olacağı kesin.


2) mistik

youtube kapağı

Fortnite Bölüm 2 Sezon 4’te piyasaya sürülen Marvel setinin bir parçası olan bu reaktif görünüm, o sezon için Battle Pass’in 80. seviyesine ulaşıldığında ödül olarak elde edilebilir. Bugüne kadarki en iyi kazan-öde kaplamalarından biri olan Mystique kaplaması, gerçek süper güçlerine benzer reaktif bir işleve sahiptir.

Mystique, herhangi bir vücut şekline veya stiline dönüşme yeteneğine sahiptir, bu da onu benzersiz kılar. Fortnite dış görünümü aynı yerleşik işlevselliğe sahiptir ve özellikle İkili, Üçlü veya Ekipli oyuncular için çok avantajlı olabilir.

Rakipleri ortadan kaldırdıktan sonra, oyuncular ölü oyuncularla aynı cilde dönüşebilir ve aynı takımın diğerlerinin kafasını karıştırabilir, tıpkı bir gizli ajanın içeriden bir organizasyonu çökertmesine çok benzer.


3) Yapış

youtube kapağı

Fortnite Bölüm 3 Sezon 3’te tanıtılan Snap dış görünümü kesinlikle bir kazan-öde seçeneğidir. Listedeki çoğu görünümün aksine, bu görünümü olduğu gibi yapan karşılık gelen ifadedir.

Yalnızca bu görünümle kullanılabilen Arm-y Guy ifadesi, gerçek görünümün alanını küçülterek hitbox sayısını azaltır. Oyuncular, ifade verirken mermilerden kaçınabilir. Devam eden savaş sırasında çok kullanışlı olmasa da, bu görünüm hala bir kazan-öde özelliğidir.


Bir noktada büyük talep gören Prickly Patroller ve diğer 2 Fortnite kaplaması

1) Dikenli Devriye

youtube kapağı

Fortnite Bölüm 2 Sezon 8’de yayınlanan Prickly Patroller, 800 V-dolar karşılığında eşya mağazasından satın alınabilen nadir bir görünümdür. Kostüm en son 2 Mart 2022’de eşya mağazasında mevcuttu ve kazan-öde ile yapılıyor.

Yeşil rengi ve kaktüs benzeri görünümü sayesinde cilt, haritadaki yeşil kısımlarla kolayca uyum sağlayabilir. Kaktüs benzeri görünüm, haritanın yeşilliklerin seyrek olduğu, ancak kaktüslerin bolca çiçek açtığı kurak alanlarda avantajlıdır. Zamanla, haritadaki gelişmeler bu kaplamayı biraz modası geçmiş hale getirdi.


2) Oyuncak Asker

youtube kapağı

Bir oyun parçasına benzeyen Toy Trooper görünümü, ilk olarak Bölüm 1 Sezon 9’da eşya mağazasında mevcuttu. Bu alışılmadık görünüm, eşya dükkanından 800 V-dolar karşılığında satın alınabilir ve eşya dükkanında tur atmaya devam eder, her seferinde geri döner. ortalama kırk gün.

Bu cilt aynı zamanda bir kazan-öde özelliğidir. Bu kaplamanın yeşil ve gri yinelemesi, çok verimli bir kamuflaj etkisi sağlar. Lansman sırasında, adanın haritası büyük ölçüde kalın yapraklarla kaplıydı ve bu cildi ilk tercih edilen oyuncu haline getirdi.

Bu kaplama o kadar etkiliydi ki, kamuflaj etkisini daha az verimli hale getirmek için bir dizi güncelleme yapıldı. Daha sonra, bunu dengelemek amacıyla, oyuncak kaban için kırmızı bir cilt düzenlemesi de tanıtıldı.


3) Varsayılan görünümler

youtube kapağı

Oyuncular adaya ilk düştüğünde, aldıkları varsayılan görünümler bunlardır. OG görünümleri, bunlar oyuncunun saflarının rezil eşantiyonlarıdır. Bir oyuncu, herhangi bir kozmetik satın almadan oyunda biraz zaman harcadıysa, Epic’in izniyle, bir noktada oyuncu kesinlikle bir görünüm kazanacaktır.

Onlara diğer skinlere göre üstünlük sağlayan bu skinlerin algılanmasıdır. Çoğu zaman, bu skinleri giyen oyuncular ya bir noob oyuncusu ya da bir bot olarak yanlış anlaşılır. Akıllı oyuncular bu önyargıyı kendi avantajlarına kullanır ve genellikle diğer oyuncuları kandırır.

Bu görünümler varsayılan olduğundan, kafa karıştırıcıdırlar ve haklı olarak kazan-öde olarak adlandırılabilirler. Bazı oyuncular, özellikle de acemiler hala bunları kullanıyor olsa da, kazan-öde etkisi şu anda o kadar güçlü değil.


See also  Origins of 'The Visitor' in Fortnite explored