GTA Online Oyuncuları Büyük Bir Freebie İle Şaşırtıyor

Rockstar Games şaşırttı GTA Çevrimiçi ve GTA 5 yeni ve özel bir freebie ile. Yeni GTA Çevrimiçi Haftalık Güncelleme yayında ve önceki haftalarda olduğu gibi, oyuncular için bazı ücretsiz içerikler içeriyor. On yaşında olmasına rağmen, birçok Büyük otomobil hırsızlığı taraftarlar sadece oynamaya devam etmekle kalmıyor GTA Çevrimiçi, ancak düzenli olarak oynayın. Kısmen sabit yeni içerik ve güncelleme oranı sayesinde, dünyanın en çok oynanan oyunlarından biri olmaya devam ediyor. Rockstar Games, hala oynayanları ödüllendirmek için, sınırlı bir süre içinde talep edilmesi gerekmesine rağmen, oyunculara başka bir ücretsiz araba veriyor.

Şimdi ve 22 Haziran arasında, platform ne olursa olsun tüm oyuncular Southern San Andreas Super Autos’tan ücretsiz zırhlı Karin Kuruma’yı ücretsiz olarak, hiçbir koşula bağlı olmadan talep edebilirler. Ücretsiz araba, 22 Haziran’a kadar tüm Özel Kargo Satış Görevlerinde çifte ödül, Premium Deluxe Repo Work’te 2X GTA$ ve RP ve çok daha fazlasını içeren bir Haftalık Güncelleme ile birlikte geliyor.

Ne yazık ki, bir sonraki uygun güncellemenin ne zaman olacağına dair hala bir haber yok. Franklin’in yer aldığı The Contract güncellemesine benzer – Michael’ın başrolde olduğu bazı hikaye içeriklerinin bu yaz geleceğine dair söylentiler var. Ayrıca oyunun bir Liberty City (New York City) harita genişletmesi alacağına dair söylentiler de var. Ancak şimdilik bunlar sadece söylenti.

Her şeyde daha fazla kapsama için Büyük otomobil hırsızlığı — ilgili en son haberler dahil GTA 5 ve GTA Çevrimiçi ve bunlarla ilgili en son söylentiler, sızıntılar ve spekülasyonlar GTA 6 — buraya tıklayın veya alternatif olarak, aşağıdaki ilgili ve güncel bağlantılara göz atın:

See also  PS5'teki En İyi FPS Oyunları

Her zaman olduğu gibi, bir ya da iki ya da iki yorum bırakmaktan çekinmeyin, ne düşündüğünüzü bize bildirin ya da Twitter @Tyler_Fischer_ üzerinden bana ulaşın ve orada bana bildirin. neyden görmek istiyorsun GTA Çevrimiçi sonraki?