Söylenti: Roblox Quest 2’ye Geliyor

Herkesin en sevdiği çocuk dostu metaverse, Meta Quest 2’de resmi bir VR sürümü alıyor.

diye yeni bir söylenti dolaşmaya başladı. roblox Çok yakında Meta Quest 2’de mevcut olacak ve size VR’ye hazır bir PC’ye ihtiyaç duymadan VR’de son derece popüler çevrimiçi oyun platformunu keşfetme şansı sunacak. Rapor geliyor Haberlerher şeye adanmış bir çevrimiçi haber kaynağı roblox.

Dün, şirket Twitter’da şöyle bir mesaj yayınladı: “Metaverse’i yeni, sürükleyici bir şekilde deneyimlemeye hazır olun. #Roblox yakında başka bir cihaza resmi olarak geliyor… ne olduğunu tahmin edebilen var mı?”

Tweet’e eşlik eden bir görüntü roblox orijinal Oculus logosu gibi görünenin içindeki logo. Bu yeterince açık değilmiş gibi, Bloxy gönderide ‘Meta Quest’i etiketledi. Ne yazık ki, resmi bir kaynak sağlanmadı ve söylemeye gerek yok, Meta henüz bir yorumda bulunmadı.

Meta’nın en son bağımsız VR kulaklığının büyük başarısı göz önüne alındığında, roblox Quest 2’de Roblox Corporation için hiç akıllıca olmamalıdır. Çocuk dostu metaverse, Air Link veya Virtual Desktop gibi gerçek zamanlı akış çözümleri aracılığıyla Meta Quest’in yanı sıra bir PC VR kulaklığı kullanılarak VR’de zaten oynanabilir. Quest 2 için oyunun resmi bir versiyonunun piyasaya sürülmesi, platformda yeni dünyalar ve oyunlar inşa etmeye istekli olan yepyeni bir kullanıcı demografisinin kapısını açacak.

VR-dostu’da zaten çok fazla eğlendik roblox gibi dünyalar Sked’in Oyun Alanı, SCP Projesi, VR Elleri, ve Ragdoll Sim Sadece birkaç isim. Daha fazlasını arıyorsanız roblox Zevk için VR içeriği, tarafından sağlanan bu kullanışlı listeye göz atın. Oyuncu.

Tabii ki, roblox Quest 2’de Meta’nın kendi sosyal VR metaverse’i için potansiyel bir rekabet işlevi görebilir, Ufuk Dünyaları. Her iki platform da diğer oyuncularla etkileşim kurmanıza, oyuncuların yarattığı dünyaları keşfetmenize ve kendi interaktif oyunlarınızı ve deneyimlerinizi geliştirmenize olanak tanır. Bloxy’ye göre, roblox Meta Quest 2’de “yakında” mevcut olacak. O zamana kadar bekleyip görmemiz gerekecek.

See also  The trouble with Roblox, the video game empire built on child labour | Games

Resim Kredisi: Bloxy Haberleri