WV Fortnite oyuncusu Juneteenth için yardım etkinliği düzenliyor

CHARLESTON, W.Va. – Çevrimiçi The Fierce Diva olarak bilinen Batı Virjinya yerlisi Michael Reynolds, Juneteenth onuruna “The Black Cup” adlı sanal bir yardım etkinliğine ev sahipliği yapacak. Reynolds, Facebook’ta canlı yayın yapan profesyonel bir oyuncu. Facebook platformunda 40.000’den fazla takipçisi var.

Etkinlik, Feeding America için para toplamak amacıyla bir Fortnite turnuvasında yarışacak olan Facebook Gaming’deki Black Gaming Creator Programından içerik oluşturucuları içeriyor. Bağış toplama, Facebook Gaming tarafından 25.000 ABD Dolarına kadar ve Facebook’un sahibi olduğu Super, 5.000 ABD Dolarına kadar eşleşecek. Super, yeni bir etkileşimli canlı akış platformudur.

Black Cup, Juneteenth’in anlamı, çeşitlilik ve çevrimiçi oyun alanına dahil olma üzerine bir yuvarlak masa toplantısı olacak bir ön gösteri için 17 Haziran Cuma günü saat 14:00’te başlıyor. Bu etkinlik Facebook’un yeni Süper platformunda gerçekleştirilecek.

Reynolds, “Akış ve içerik platformları Siyah sesler için her zaman yaşanabilir değildir,” dedi, “Siyahi kültür eğlenceli, canlı ve özür dilemeyecek kadar özgün. Siyah içerik oluşturucular olarak kültürümüzün nüansları, içerik oluşturucular için dağıtım ve büyüme sağlayan platform algoritmalarına her zaman uymaz. Bu nedenle, Facebook Gaming gibi platformlar ve genel olarak içerik oluşturucular için Siyahi içerik oluşturucuları kutlamaya, Siyahi sesleri yükseltmeye ve siyahi kültürünü oyun içinde normalleştirmeye devam etmek kritik önem taşıyor.”

Fortnite turnuvası 19 Haziran Pazar günü 14:00 – 11:00 ET arasında gerçekleşecek.

Reynolds, “Bu Juneteenth etkinliği aracılığıyla, hayırsever bağışlarla yalnızca 1 milyon aileyi beslemeyi değil, aynı zamanda genel olarak oyun endüstrisi, Siyah oyun yaratıcılarının inanılmaz yaratıcılığı ve toplulukları arasındaki uçurumu anlamlı bir şekilde kapatmayı umuyoruz” dedi.

See also  How to Get the Volcanic Ash-sassin Pack for Free

Super web sitesindeki bir gösteri sonrası etkinliği, etkinliği 19 Haziran Pazar günü saat 17:15 ET’de tamamlayacak.

Daha önce The Fierce Diva, Kara Tarih Ayı için Dağcı Gıda Bankası ile bir yardım kampanyası aracılığıyla Batı Virginia’daki ailelere 100.000’den fazla yemek sağlamak için para topladı. Aynı zamanda e-spor takımları kurma ve Batı Virginia’daki en büyük liselerin bazılarında gerekli olan ekipmanı sağlama sürecindedir.