oynamaya değer | ‘JoJo’s Bizarre Adventure: All-Star Battle R’ PS4/PS5 Erken Erişim Demosu Şimdi Mevcut

JoJo’nun Tuhaf Macerası: All Star Battle R oyuncuları yaratıcı Hirohiko Araki’nin büyüleyici sanat stiline sadık kalan ve anime serisinin orijinal Japon VO oyuncularını canlandıran otantik bir video oyunu uyarlamasına çekiyor.

İlk olarak 1987’de tanıtıldı ve 2012’de animeye uyarlandı, JoJo’nun Tuhaf Macerası unutulmaz sözler bırakan ve dövüş sanatları ve doğaüstü beceriler kullanarak birbirlerini yumruklarken abartılı hareketler sergileyen karizmatik kahramanlarıyla tanınır. JoJo’nun Tuhaf Macerası: All Star Battle R her hikaye yayından 50 karakteri bir araya getiren serideki en büyük oyundur. Oyuncular her hikayeden popüler savaşları deneyimleyebilir ve Jotaro’nun kızı ve serideki ilk kadın JoJo olan Jonathan Joestar, DIO, Jotaro Kujo, Jolyne Cujoh ve çok daha fazlası olarak oynayarak farklı evrenlerden kahramanların ilk kez etkileşime girdiğini görebilirler. .

Tüm arklardan 50 oynanabilir karakterle, her hikayeden popüler savaşları deneyimleyebilir ve farklı evrenlerden karakterlerin ilk kez etkileşime girdiğini görebilirsiniz.

JoJo’nun Tuhaf Macerası: All Star Battle R İlk olarak 2013’te tanıtılan dövüş sisteminin tamamen yenilenmiş ve geliştirilmiş bir versiyonunu sunar, vuruş durakları, kısa çizgiler, karmaşık yeni kombinasyonlar ve tamamen yeni bir “Support Attack” etiket takımı savaş sistemi ile tempoyu artırır. Oyun modları All-Star Savaş Modu, Arcade Modu, Çevrimiçi Mod, Karşı Mod, Antrenman Modu ve Galeri Modundan oluşur. Ana mod olan All-Star Savaş Modu, oyuncuların deneyimlemesi için 100’den fazla farklı savaş sunan yepyeni savaşlara ek olarak önceki oyunlardan kahramanlar arasındaki klasik çatışmalara sahiptir. JoJo’s Bizarre Adventure: All Star Battle R ayrıca, oyuncuların Galeri Modunda kilidini açıp oynayabileceği benzersiz çizimlerle birlikte bir dizi özelleştirilebilir ve tahsil edilebilir görünüm sunar.

Bandai Namco, stilistik anime tabanlı dövüş oyunu JoJo’s Bizarre Adventure: All-Star Battle R için erken erişim demosunu duyurdu: Bugün PS5 ve PS5 için yayında.

JoJo’s Bizarre Adventure: All-Star Battle R için erken erişim demosu 16-22 Haziran tarihleri ​​arasında yayınlanacak ve PlayStation Store’dan indirilebilir.

Demo, Çevrimiçi PvP ve Alıştırma Modlarını içerecek ve oyuncuların oyunun altı oyun modundan ikisini denemelerine izin verecek. Oyuncular, artık vuruş durakları, atılmalar, her karakterin özel “Durma” saldırısı dahil karmaşık yeni kombinasyonlar ve tamamen yeni bir “Destek Saldırısı” etiket takımı sistemi içeren oyunda tamamen modernize edilmiş ve yüksek tempolu dövüş sistemini deneyimleyebilirler. Oyuncular, Jonathan Joestar, Jotaro Kujo, DIO ve Jolyne Cujoh ile dört ikonik JoJo karakterini deneyebilecek.

Ayrıca oyun, oyunun resmi sayfasında Nintendo Switch üzerinden ön siparişe açıldı.

Bu başlık, 2013 yılında piyasaya sürülen All Star Battle dövüş sistemine dayanmaktadır. JoJo’nun Tuhaf Macerası: All Star Battle R Dövüş temposunda yapılan ayarlamalar ve vuruş durdurma ve atlama çizgilerinin eklenmesiyle deneyimi canlandırıyor. Bölüm 6 anime seslendirme sanatçılarının yeni ses kayıtları ile animasyon serisinin tam atmosferi gerçekleştiriliyor. Hem orijinal All Star Battle’ı oynamış olan hayranlar hem de yeni gelenler bu deneyimin tadını çıkarabilecekler.

See also  New State Mobile closed today for maintenance; From new mode to weapons, here's all you will get

Oyun için ön siparişler artık oyunun resmi sayfasından açıldı. Hayranlar artık oyunu dijital olarak Nintendo Switch hariç tüm platformlar için ön sipariş verebilir. Nintendo Switch için ön siparişlerle ilgili ayrıntılar daha sonraki bir tarihte açıklanacak. Tüm ön siparişler, Jolyne Cujoh için bir bonus Green Dolphin Street State Hapishane Ceketi kostümü alacak.

  • Standart Sürüm (49,99 $): Buna JoJo’s Bizarre Adventure: All-Star Battle R dahildir
  • Digital Deluxe Edition (69,99 $): Buna Jojo’s Bizarre Adventure: All-Star Battle R, aşağıdaki karakterler için bir Animasyon Özel Etkinlik Renk Seti (Jonathan Joestar, Joseph Joestar, Jotaro Kujo, Josuke Higashikata, Giorno Giovanna) ve Season Pass dahildir dört yeni oynanabilir karakter, iki özel kostüm (Rohan Kishibe İlk Görünüm Kostümü” ve “Mohammed Avdol’un Babası? Kostümü”) ve tüm Season Pass karakterlerine iki günlük erken erişim sağlayan .
  • Koleksiyoncu Paketi (99,99 $): Buna JoJo’s Bizarre Adventure: All-Star Battle R, aşağıdaki karakterler için bir Animasyon Özel Etkinlik Renk Seti (Jonathan Joestar, Joseph Joestar, Jotaro Kujo, Josuke Higashikata, Giorno Giovanna) ve Özel Renk sürümü dahildir Grandista serisinin Jolyne Cujoh 10 inç heykeli.

JoJo’nun Tuhaf Macerası: All Star Battle R 1 Eylül 2022’de PC’ye, ardından 2 Eylül 2022’de Nintendo Switch, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S’e geliyor.

hakkında daha fazla makale JoJo’nun Tuhaf Macerası: All-Star Battle R