Crisis Core: Final Fantasy VII Reunion, PS5, Xbox Series, PS4, Xbox One, Switch ve PC için duyuruldu

Square Enix duyurdu Kriz Çekirdeği: Final Fantasy VII Reunion PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC (Steam) için. Bu, PSP unvanının bir “remaster”ıdır. Kriz Çekirdeği: Final Fantasy VII. Bu kış başlayacak.

Kriz Çekirdeği: Final Fantasy VII Reunion tamamen yeni 3D modeller, tamamen seslendirilmiş karakterler, sistem optimizasyonları, yeniden yapılan arka plan ve kullanıcı arayüzü grafikleri, kullanıcı arayüzü optimizasyonları, çeşitli atlama işlevleri ve yeni düzenlenmiş arka plan müziği olacak.

İşte Square Enix aracılığıyla oyuna genel bir bakış:

Nedir Kriz Çekirdeği: Final Fantasy VII Reunion?

Yeni oyun, PlayStation Portable’a özel oyunun tam bir yeniden düzenlemesidir. Kriz Çekirdeği: Final Fantasy VIIbaşlangıçta 2007’de piyasaya sürüldü.

Bu oyun, yenilikçi oynanışı, sevimli karakterleri ve oyun dünyasına daha da fazla ayrıntı ve zenginlik katan etkileyici bir anlatımı sayesinde kısa sürede beğeni topladı. Final Fantasy VII. Şimdi yeni ve geliştirilmiş bir biçimde geri geliyor.

Kriz Çekirdeği: Final Fantasy VII Reunion orijinalin anlatımını izleyen gerçek bir remaster: Zack Fair’in kayıp SOLDIER Genesis Rhapsodos’u bulma görevi. Orijinal oyundan çok sayıda iyileştirme içeriyor – örneğin, grafikler HD’ye dönüştürüldü, karakterlerden diğer her şeye kadar tüm 3D modeller tamamen yenilendi. Dahası, diyalog artık tamamen sesli olarak oynanıyor ve film müziği için yeni bir düzenleme var!

Uzun zaman Final Fantasy VII Hayranlar, paha biçilmez Bay Fair’i tanıtma gerekmeyecek, ancak daha yeni oyuncular merak ediyor olabilir: bu siyah saçlı adam kim ve neden bu kadar tanıdık bir kılıcı tutuyor?

Japon seslendirme kadrosu ise şöyle:

  • Zack Fuarı (Kenichi Suzumura tarafından seslendirildi)
  • Angeal Hewley (Kazuhiko Inoue tarafından seslendirildi)
  • Genesis (GACKT tarafından seslendirildi)
  • Sephiroth (Toshiyuki Morikawa tarafından seslendirildi)
  • Aeirth Gainsborough (Maaya Sakamoto tarafından seslendirildi)
See also  PlayStation Job Listing Hints At Heavy Focus on PC Games

Aşağıdaki duyuru fragmanını izleyin. Galerideki ilk ekran görüntülerini görüntüleyin. Resmi Japon web sitesini buradan ziyaret edin.

Tanıtım Fragmanı

ingilizce

Japonca