Kinetix’in Yapay Zekasına Sahip Destansı Dans Savaşı Oyunu Groovy Central, Çılgın Becerilerinizi Roblox’a Getiriyor


ile Wall Street’e girin StreetInsider Premium. 1 haftalık ücretsiz denemenizi buradan talep edin.


PARİS, 15 Haziran 2022 (GLOBE NEWSWIRE) — Yapay zeka destekli bir 3D animasyon öncüsü olan Kinetix, bugün oyun geliştiricisi Retro Shrimp ile işbirliği yapmak için bir ortaklık duyurdu. Harika Merkezüzerine inşa edilen yeni bir 3D dans oyunu roblox platform. Oyun, çok oyunculu çevrimiçi danslarda birbirlerine meydan okuyan oyuncular için benzersiz harika dans hareketleri yaratmak için Kinetix’in güçlü AI güdümlü animasyon teknolojisini kullanacak. Dünyada önde gelen birçok oyunun başarılı yaratıcısı Retro Shrimp tarafından geliştirilmektedir. roblox dahil olmak üzere platform Kaykay parkı250 milyondan fazla oyunu olan, Harika Merkez 2022 yazında çıkacak. Harika Merkez kullanıcıların benzersiz, eğlenceli ve özel oyun öğeleri oluşturmasına ve paylaşmasına yardımcı olmak için yapay zekadan yararlanan yeni bir oyun kategorisi oluşturmada önemli bir kilometre taşıdır.

Harika Merkez Kinetix’in kurucu ortağı ve CEO’su Yassine Tahi, ilk önemli oyun ortaklığımız ve inanılmaz derecede heyecan verici” dedi. “Kinetix AI platformu, yaratma ve kendini ifade etme fikirleri etrafında inşa edilmiştir ve Harika Merkez hem eğlenceli, arkadaş canlısı hem de herkesin zevk alabileceği ilgi çekici bir şekilde sergilememize izin veriyor! Ve önümüzdeki aylarda, aşağıdakiler gibi ek yaratıcı başlıklar yayınlamak için Retro Shrimp gibi daha büyük ortaklarla birlikte çalışacağız: Harika Merkez

Harika Merkez Retro Shrimp’in Kurucusu ve CEO’su Joseph Drennan, Metaverse’in henüz görmediği bir şey” dedi. “Oyuncuların ve içerik oluşturucuların ortaya çıkardığı tüm harika dansları görmek için sabırsızlanıyorum! Retro Shrimp olarak Kinetix ile işbirliğimizden heyecan duyuyoruz; yenilikçi AI platformlarını sergilemeye ve tanıtmaya yardımcı olmak için sabırsızlanıyoruz. için roblox platformu!”

See also  Meta Vs. Roblox: Metaverse Komisyon Oranları Savaşı (FB) (RBLX)

Kinetix’in kodsuz yapay zeka güdümlü animasyon motorunun kullanımı sayesinde, Harika Merkez üzerinde yarışan, yargılayan veya çok oyunculu dans savaşlarını izleyen oyunculara sahip olacak. roblox platform. Dansçılar ve hareketleri, Kinetix tarafından sağlanan büyük bir önceden hazırlanmış dans kütüphanesine dayalı olarak tamamen özelleştirilebilir olacak ve yarışmacılar kazanılan dans savaşlarından kredi kazandıkça, kendi benzersiz dans hareketlerini yaratabilecekler! Bu özelleştirme kolaylığı, kullanıcı tarafından oluşturulan içeriğin, kapsamlı teknik bilgi gerektiren platformlardan daha büyük ölçekte genişlemesine ve kullanıcıların dans hareketleri gibi yaratıcı öğelere daha fazla odaklanmasına olanak tanır.

Özellikleri Harika Merkez Katmak:

  • Kendi Dansçınız: Düzinelerce önceden tasarlanmış dans hareketi lansmanda mevcut olacak ve kişiselleştirmeye hazır olacak. Oyuncular galibiyetler için kredi kazandıkça, kendi dans hareketlerini inşa etme ve satın alma yeteneğinin kilidini açabilecekler! Dans yoluyla kendini ifade etmede son nokta!
  • Oyna, Yargıla veya Sadece Vibe: Harika Merkez aksiyona katılmak, kazananı seçmeye yardım etmek veya sanal kulüplerde takılmak ve birbirleriyle sohbet etmek gibi oyuncuların istedikleri gibi eğlenmelerini sağlayan bir sosyal deneyimdir.
  • Çoklu Ortamlar: Dansçılar için “savaş alanı” olarak planlanan kulüpler, açık hava müzik mekanları ve daha fazlası ile içeride veya dışarıda dans edin. 3B ortamlar, renkli dans pistlerinden piramitler, ormanlar ve daha fazlası dahil olmak üzere harika manzara nesnelerine kadar göz kamaştırıcı animasyon efektleri içerir.

Harika Merkez yapay zekanın gücünün oyunculara aktarıldığı yeni bir oyun kategorisinin ilk ürünü. Oyuncuları kendi oyun içi varlıklarını yaratmaya teşvik etmek, oyun oynamayı dönüştürür ve kendini ifade etmenin hüküm sürdüğü sınırsız bir deneyim yaratır. Kinetix, geniş ölçekte kullanıcı tarafından oluşturulan içeriği mümkün kılan ve herkesin Metaverse’e şık bir şekilde girmesine izin veren platformuyla oyun alanında yeni standartlar belirliyor.

See also  A One Piece game codes I What codes are still active?

Kinetix ayrıca Beta testine yardımcı olmak isteyenler için bir Discord kanalı kurdu. harika Merkezburada bulunabilir.

Logo, ekran görüntüleri ve önemli görselleri içeren eksiksiz bir basın setine buradan ulaşabilirsiniz: https://uberstrategist.link/kinetix-presskit.

Kinetix hakkında daha fazla bilgiyi Twitter, Discord, LinkedIn, YouTube, Instagram, TikTok, Facebook ve resmi web sitesinde takip ederek bulunabilir: https://kinetix.tech.

Kinetix Hakkında

2020 yılında Yassine Tahi ve Henri Mirande tarafından kurulan Kinetix, Web3 ve içerik oluşturucuların herhangi bir videoyu 3D animasyonlu avatarlara dönüştürmesine olanak tanıyan kodsuz bir platform oluşturdu. Kinetix’in ücretsiz AI destekli platformu, 3D oluşturmayı dünya çapında milyonlarca yaratıcı tarafından erişilebilir hale getiriyor.

Kinetix ile artık herkes sanal dünyalar için kolayca film, konser, grup dansları ve video oyunları üretebilir. Kinetix’in 30 tutkulu derin öğrenme mühendisinden, 3D animasyon uzmanlarından, geliştiricilerinden ve oyun senaryo yazarlarından oluşan ekibi Metaverse’i İnsanlaştırma görevinde.

Retro Karides Hakkında

2013’ten beri birlikte çalışan ancak resmi olarak 2021’de Joseph Drennan tarafından kurulan Retro Shrimp, şirketleri metaverse’de hayata geçirmeye yardımcı olan yenilikçi bir oyun stüdyosudur. roblox platform. Retro Shrimp’in kreasyonları 500 milyonun üzerinde oyun oynamayı biriktirdi ve 500.000’den fazla üyeden oluşan aktif bir topluluk oluşturdular.

Retro Shrimp, küçük oyun içi reklam panolarından tam gelişmiş deneyimlere ve oyunlara kadar, meta veri tabanında neredeyse her vizyonu hayata geçirebilir. Retro Shrimp, her biri on yıldan fazla deneyime sahip on özel geliştiriciden oluşan bir ekiptir. robloxoyun geliştirme, programlama, 3D modelleme, animasyon ve pazarlama.

BASIN İLETİŞİM

Kinetix adına Ted Brockwood, Alex HandziukUberStrategist Inc.[email protected] 1-646-844-8983

Kinetix'in Yapay Zekasına Sahip Destansı Dans Savaşı Oyunu Groovy Central, Çılgın Becerilerinizi Roblox'a Getiriyor ile Wall Street'e girin StreetInsider Premium. 1 haftalık ücretsiz denemenizi buradan talep edin. - esenlerbocekilaclamaKinetix'in Yapay Zekasına Sahip Destansı Dans Savaşı Oyunu Groovy Central, Çılgın Becerilerinizi Roblox'a Getiriyor ile Wall Street'e girin StreetInsider Premium. 1 haftalık ücretsiz denemenizi buradan talep edin. - esenlerbocekilaclama

Birincil Logo

Kaynak: Kinetix