Dr. Slone neden Fortnite haritasının altında bir kapakta saklanıyor olabilir?

Fortnite oyuncuları adada gizli bir kapak keşfetti. Kapak, Greasy Grove’un batısında, oradaki küçük bir koyda bulunur. Su altında ve oyuncular suya girmedikçe görülemiyor.

Bu kapak, Bölüm 2 Sezon 2’de adada ajans çevresinde bulunan benzer sırları hatırlatıyor.

Bu şu soruyu akla getiriyor: Bu kapağın içinde kim veya ne var? Dr. Slone, hiç ölü görülmediği ve uzun süredir ana düşman olduğu için en mantıklı olanı.


Dr. Slone, Fortnite Bölüm 3 Sezon 3’teki gizli kapağın altında nasıl saklanıyor olabilir?

youtube kapağı

Bölüm 2 Sezon 7’de, Dr. Slone adaya geldi, uzaylılarla savaşmaya ve ilmek yapıcıları ve adayı kurtarmaya hazırdı. Rick Sanchez de dahil olmak üzere başkalarının yardımını aldı. O sezonun canlı etkinliği nihayet meyvesini verdiğinde, Slone’un asla iyi adamlara yardım etmeye çalışmadığı ortaya çıktı.

O zamandan beri, Imagined Order meslektaşlarıyla birlikte oyunun ana kötü adamı oldu. Kendini klonlayacağı ve her an oyunculara saldıracağı için kötü olmaktan da çekinmiyordu.

The Seven’da yürüttüğü savaş, Collision’ın görünüşte sona erdiği geçen sezon sonunda zirveye ulaştı. Ancak, karakterlerin daha önce ölümden döndüğü biliniyordu ve kimse onun öldüğünü gerçekten görmedi. Bölüm 3 Sezon 3 için bu kapakta saklanıyor olabilir mi?

youtube kapağı

Çarpışma olaylarından sonra, Yediler adayı kurtarmış gibi görünüyor. Sıfır Noktası çiçek açtı ve hem o hem de Gerçeklik Ağacı iyi gidiyor gibi görünüyor. Sıfır Noktası şimdiye kadar bulunduğu en iyi durumda olabilir.

Adada devriye gezen uşaklar, uzaylılar veya IO muhafızları yok. Düşman lüperleri dışında açık ve mevcut bir tehlike yoktur. Ancak bunun sonsuza kadar sürmesi pek olası değildir.

Başlangıç ​​olarak, Vakfın etkinliğin sonuna doğru işaret ettiği gibi Sıfır Noktası Geno’ya odaklandı. Hâlâ dışarıda, ancak artık oyuncuların adını koyabileceği bir yüzü var. Geno hala uzak bir yol olsa da, diğer karakterler geri dönebilir ve Fortnite hikayesinin bu bölümünde hemen kötü adam olabilir.

See also  Fortnite Hesabınızın 2022'de Ne Kadar Değerinde Olduğunu Nasıl Kontrol Edebilirsiniz?
Gizli tarama (YouTube'da EveryDay FN aracılığıyla görüntü)"/>
Gizli tarama (YouTube’da EveryDay FN aracılığıyla görüntü)

Onunla ve Vakıf’la olanlar düşünülürse, Dr. Slone’un dönüşü de uygun olurdu. Fortnite Bölüm 2 Sezon 8’de ilk kez ortaya çıktığında Slone, onu öldürdüğünü söyledi.

Vakıf ona bunu atlattığını söyledi, bu da Slone geri dönerse tam tersi şekilde tekrarlanan bir etkileşim olabilir.

Ancak, bu kapakla ilgili ikinci bir teori var. İlk kapak seti Ajansa bağlı olduğundan, Midas geri dönüş için güçlü bir aday. Ek olarak, ölümünden bu yana dönüşü hakkında söylentiler ve teoriler var.

Fortnite oyuncuları, yeni adada saklanan uşakları ve bir uzaylıyı zaten keşfettiler, yani bu sezon her şey mümkün.