2022 Evanston Özel Olimpiyatçıları geri döndü ve 2022 ABD oyunlarını gözden geçirdi

27 Haziran’da Belediye Meclisi tarafından onurlandırılmadan önce bile Yuvarlak Masa, Evanston 2022 Özel Olimpiyatlar ABD Oyunları sporcularını bir araya getirmeyi başardı.

Bazı sporcular COVID-19’a yakalandığı için etkinlik sonrası röportajın sanal olması gerekirken, Olimpiyatçıların coşkusu ve coşkusu hiç azalmadığı için yine de kutlama niteliğindeydi.

2022 Özel Olimpiyatlar ABD Oyunları web sitesi. Evanston’ın Özel Olimpiyat sporcuları Kredi: Gönderilen

Orlando, Florida’ya yolculuklarını ve ulusal bir sahnede yarışma (ya da atletlerin yarışmasını izleme) deneyimlerini özetleyen beş sporcu ve aileleri ve antrenörleri, oyunların heyecanına inanmayı kolaylaştırdı: Gerçekten de dünyanın en mutlu yeriydi. .

15 Haziran Çarşamba günü Zoom çağrısına on kişi katıldı: Evanston Özel Olimpiyatçıların beşi, Caroline Colianne, Kirk Nelson, Alex Anderson, Grayson Deeney ve Riley Hoffman; koçlardan ikisi, Leonard Woodson ve Matt Nelson (Kirk ile hiçbir ilişkisi yok) ve en az bir ebeveyn grubu, Mike ve Jane Colianne, her bir kişi deneyimler için üstünlükler kullandı. Kirk’ün annesi Sandra Nelson, o akşam daha sonra bir telefon görüşmesinde kendi bakış açısını ekledi.

Her sporcu kendi özel etkinliğindeki performansı hakkında konuşmaktan heyecan duydu ve genç erkekler madalyalarını gururla taktı. Diğer eyaletlerden sporcularla tanışmaktan keyif aldılar ve yeni arkadaşlıklarını sosyal medya ve telefon aracılığıyla sürdürmeyi planlıyorlar.

Caroline özellikle yeni arkadaşlarla eyalet rozetleri takas etmekten keyif aldı ve tüm çabalarına rağmen diğer 49 kişiden birer rozet alamayınca hayal kırıklığına uğradı.

United Airlines’ın O’Hare Uluslararası Havalimanı’ndan sabah erkenden Orlando’ya uçuşlarıyla başlayan Illinois ekibinin üyelerine ünlüler gibi davranıldı.

Gittikleri her yerde tebrik edildiler ve alkışlandılar. Açılış töreni sırasında stadyuma girmekten keyif aldılar ve sahnede dans eden Disney karakterlerini sevdiler.