Roblox: Free Crystals’de Anime Clash Simulator kodları (Haziran 2022)

Oyuncular ve anime hayranları, 2021’de Anime Clash tarafından üretilen Roblox Anime Clash Simulator’da en sevdikleri dizinin karakterleriyle bir maceraya atılıyor. Bu oyun çeşitli anime dünyalarını birbirine bağlıyor, bu yüzden macerayı seven anime severler için mükemmel bir oyun. Birkaç animenin karışımından dolayı, seviye atlamak için haritada istediklerini yapma özgürlüğüne sahipler.

Basit bir dövüşçü olarak başlayın ve sürükleyici bir Roblox deneyiminde efsanevi bir savaşçıya dönüşün. Oyuncuların Yen (oyun içi para birimi) kazanmasına yardımcı olan daha fazla Kristal kazanmak için görevleri tamamlayın ve seviye atlayın. Ücretsiz Kristaller kazanmak için makalede aşağıda listelenen geçerli kodları kullanarak avantajlı bir başlangıç ​​yapın. En güçlü düşmanları yenerek daha fazla ödül kazanmak için haritadaki yeni dünyaları keşfedin.

Oyun 6.5 milyon ziyaret aldı ve bir sunucuda 20 oyuncuya izin veriyor. Her türden oyun olarak listelenen Anime Clash Simulator beklentileri karşılıyor. Hem oyuncular hem de süper hayranlar için bir oyunun mutlak cevheri. Roblox Anime Clash Simulator’da oyuncunun evcil hayvanı olan ve bir efsane haline gelen herhangi bir anime karakteriyle birlikte bir karakterin destanını yaratın.


Bu kodları kullanarak Roblox Anime Clash Simulator’da en iyi dövüşçü olun

Aktif kodlar

youtube kapağı

Aşağıda listelenen kodları kullanarak ödülleri talep edin ve kısa bir süre içinde daha fazla seviye kazanın. Bu kodlar büyük/küçük harf duyarlıdır, bu nedenle bunları doğru yazdığınızdan emin olun. Hatalardan kaçınmak için oyuncuların gerekli kodları kopyalayıp yapıştırmaları önerilir.

 • GÜNCELLEME2 – kristaller
 • LETSGO25K – kristaller
 • 20KWOW – 5.000 kristal
 • GÜNCELLEME1 – kristaller
 • OUAH15KLIKES – kristaller
 • OMG1ZİYARETÇİLERİ – 15k kristaller
 • ÇILGIN10KLIKLER – 5.000 kristal
 • LETSGO7500BEĞENİLER – 3.000 kristal
 • OMG5KLIKES! – 5.750 kristal
 • 2500 LIKE! – 2.500 kristal
 • 1KLIK – 1,150 kristal
 • SERBEST BIRAKMAK – 575 kristal
See also  Roblox Birdkeepers kodları (Temmuz 2022): Ücretsiz ödüller

Yukarıda listelenen kodlar iyi çalışıyor. Olmazsa, oyunu yeniden başlatın ve onları kullanmayı deneyin. Oyuncular, kodların sorunsuz çalıştığı yeni bir sunucuya girebilir. Geliştiriciler tarafından düzenli olarak yeni kodlar yayınlanır.

Kodların süresinin dolması için belirli bir saat veya tarih yoktur. Acele etmek ve bu ödülleri kodlar geçersiz hale gelmeden önce almak daha iyidir.


Anime Clash Simulator’da etkin olmayan kodlar

youtube kapağı

Neyse ki, artık Roblox Anime Clash Simulator’da süresi dolmuş kod yok.


Anime Clash Simulator kodları nasıl kullanılır?

youtube kapağı

Bedavaları hemen talep etmek için bu basit adımları izleyin.

 • Roblox’a gidin ve cihazda Anime Clash Simulator oyununu arayın.
 • Oyunu başlat. Ana menüde, soldaki Twitter simgesini arayın.
 • Üzerine tıklayın ve bir kod kutusu görünecektir.
 • Gerekli kodu kopyalayın ve kutuya yapıştırın.
 • Ödülleri almak için kullan düğmesine dokunduğunuzdan emin olun!

Bu ödüllerle, yeni oyuncular gazilere ve güçlü düşmanlara zorlu bir rekabet sunabilir. Daha yaşlı oyuncular daha da fazla seviye kazanmak ve en güçlü olarak galip gelmek için bu ödülleri kullanabilirler. Merdivenin en üstüne ulaşın ve sunucudaki en güçlü dövüşçü olun.


Anime Clash Simulator’da güncellemeler ve yeni kodlar

Oyun hakkında yeni bilgiler almak için stüdyonun Twitter hesabı @AnimeClashRBX’i takip edin. Oyunun dönüm noktalarında ve diğer özel etkinliklerde kodlar yayınlanır. Oyuncular ayrıca diğer oyuncularla etkileşim kurmak ve oyunla ilgili haberleri hızlı bir şekilde öğrenmek için oyunun resmi Discord kanalına katılabilirler.

Yeni kodlar, geliştiricilerin bunları düzenli olarak yayınladığı oyunun resmi Roblox sayfasında bulunabilir. Oyuncular, stüdyonun resmi YouTube kanalını ve Facebook hesabını da takip ederek yeni bilgiler kazanabilirler.


Yen nedir ve nasıl daha fazlasını kazanırsınız?

Yen, oyuncuların karakterlerini ve seviyelerini yükseltmek için Roblox Anime Clash Simulator’da kullanılan ana oyun içi para birimidir.

See also  Truist Securities Maintains Buy on Roblox, Lowers Price Target to $36 - Benzinga - Benzinga

Yen ayrıca mağazadan Robux, Boss savaşlarından kazanılan ve karakterin sınıfına bağlı olarak kazanılan miktarla kodlarla satın alınabilir. Yen yapmak için karakter sınıfları hayati önem taşır, bu yüzden oyun içinde ilerlemek için yeni sınıflar satın almak için bazılarını biriktirin.

Para kazanmak zor olabilir. İşte o zaman Kristaller devreye girer. Oyun içi para kazanma yeteneğini arttırırlar ve ayrıca anime karakterlerini yumurtadan çıkaran yumurtaları satın almak için kullanılırlar, bu da karakterin istatistiklerini artırır. Yen almak için Robux harcamak istemeyen oyuncular Yen kazanmak için bu yöntemi takip edebilirler.

Karakterlerin çakrası vardır ve kılıçları keserek eğitime başlarlar, bu da değeri arttırır. Sonra büyük miktarda Yen karşılığında çakra sat. Daha fazla kazanmak için güçlü düşmanları yenin. Bu, oyuncuların güçlü silahlara sahip olmasını gerektirir. Dövüşlerden kazanılan kristallerle, onları evcil hayvan satın almak için kullanın ve karakterler için muazzam güçlendirmeler almak üzere onları yükseltin.

Geliri istikrarlı bir şekilde artıran Yen’i biriktirerek çeşitli sınıflar satın aldığınızdan emin olun. Roblox Anime Clash Simulator’da para yatırma ve daha fazla kazanma ideolojisini takip edin.