Yeni Söylenti İddiaları Klasik Star Wars Görünümleri Gelecek

Yeni Söylenti İddiaları Klasik Star Wars Görünümleri Gelecek Fortnite Baş kreatif direktör Donald Mustard, geçtiğimiz ay sosyal medya hakkında birkaç ipucu yayınladı. Yıldız Savaşları Oyuna gelen içerik. Bu ipuçları, Bölüm 3 Sezon 3'ün başında Darth Vader'ın piyasaya sürülmesi hakkında konuşuyor gibiydi. - esenlerbocekilaclama

Fortnite Baş kreatif direktör Donald Mustard, geçtiğimiz ay sosyal medya hakkında birkaç ipucu yayınladı. Yıldız Savaşları Oyuna gelen içerik. Bu ipuçları, Bölüm 3 Sezon 3’ün başında Darth Vader’ın piyasaya sürülmesi hakkında konuşuyor gibiydi.

Ancak görünen o ki çok daha fazlası olacak Yıldız Savaşları Yakın zamanda oyuna gelen skinler. Fortnite sızıntısı @ShiinaBR yakın zamanda Han Solo, Leia Organa ve Luke Skywalker’ın “bu yıl veya 2023’te” oyuna geleceğine dair bir söylenti paylaştı. Diğer söylentilerde olduğu gibi, Epic Games resmi bir onay yayınlayana kadar hayranlar bunu bir miktar tuzla almalı.

Aşağıdaki @ShiinaBR tarafından gönderilen Tweete göz atabilirsiniz.

ne kadar Yıldız Savaşları Yıllar içinde Fortnite’da içerikler yayınlanırken, üç büyüğün oyuna gelmesinin uzun zaman alması oldukça şaşırtıcı. Rey Skywalker, Din Djarin ve Darth Vader gibi karakterlere dayanan Fortnite görünümleri gördük ve oyun aynı zamanda büyük bir fragman yayınladı. Skywalker’ın Yükselişi. Fortnite hayranlarının bu yeni söylentiye ne kadar güvenmeleri gerektiğini söylemek zor, ancak Leia, Han ve Luke’un bir noktada oyuna geleceğine dair güvenli bir bahis gibi görünüyor.

Söylenti ortaya çıktıktan sonra, hayranlar bu içeriğin oyuna gelme olasılığı konusunda oldukça heyecanlıydı. Birçok Yıldız Savaşları hayranlar, Luke Skywalker’ın görünüşü de dahil olmak üzere, oyunda görmek istedikleri bu görünümlerin bazı versiyonlarını zaten paylaşıyorlar. Jedi’ın dönüşüve Han Solo’nun bakışı Solo: Bir Star Wars Hikayesive Leia Organa’nın Boushh kostümü. Hayranların tüm önerileri çok iyi görünüyor ve Fortnite’a harika eklemeler yapabilirler. Şimdilik hayranların Epic Games’in ne planladığını bekleyip görmeleri gerekecek.

Fortnite; Xbox One, Xbox Series X|S, Nintendo Switch, PlayStation 4, PlayStation 5 ve PC’de oynanabilir.

Ayrıca Okuyun: Obi-Wan Kenobi: Hayden Christensen Finalde Başka Bir Potansiyel Hesaplaşmayı Tetikliyor

See also  How many GB is Fortnite?... - The Sun