Tencent Games’in yıllık konferansı SPARK 2022, 27 Haziran’da gerçekleşecek

Tencent OyunlarıÇinli oyun devi ve oyun endüstrisindeki en büyük mobil oyun distribütörlerinden biri, Twitter’ın Çinli karşılığı olan Weibo’daki son gönderisinde, yıllık Tencent Games Yıllık Konferansı’nın, Kıvılcım 2022 27 Haziran 2022 tarihinde yapılacaktır.

Oyuncular Tencent Games SPARK 2022 etkinliğinde yeni duyurular bekleyebilirler

Yıllık etkinlik, Tencent Games tarafından sürekli olarak oyun açıklamaları, yıllık planlar ve istatistiksel özetler kaynağı olmuştur. Geçen yıl, 2021 Yıllık Konferansı Tencent, kendi geliştirdiği oyunlar, lisanslı oyunlar ve ayrıca Çin’de piyasaya sürülmesi beklenen denizaşırı oyunlar da dahil olmak üzere 60 yeni oyunun dağıtımını duyurdu. Onlar da duyurdu 12 yeni mobil oyunun piyasaya sürülmesi onların oyun bölümünden.

Konferans bu yıl mobil cihazlarla farklı olmayacak. oyun endüstrisi oyun şirketi tarafından yapılacak büyük duyurular için gözlerini etkinlikten ayırma. Oyuncular da beklenti içinde, çünkü bu, büyük olasılıkla denemek için başka bir üst düzey başlık alacakları anlamına geliyor.

Tencent oyunları yıllık konferansı 2021, Tencent'in patent mirası dijital varlıkları, Tencent, Arena Breakout'u duyurdu, Tencent, Supercell'deki hisselerini artırdı, Çin hükümetinin yeni Ay Yeni Yılı 2022 düzenlemeleri,
Tencent üzerinden görüntü

Ayrıca oyunlardaki dijital gelişmeler ve mobil oyun dünyasındaki diğer yükseltmeler ve atılımlar hakkında duyurular yapılacak.

Tencent Games SPARK 2022: Etkinlik Takvimi

Tencent Games Yıllık Konferansı, yani SPARK 2022’nin 27 Haziran 2022’de gerçekleşmesi planlanıyor ve büyük olasılıkla resmi duyurular için standart Çin sosyal medya platformu olan Weibo’da, geri kalanında Twitter’a benzer şekilde yayınlanacak. dünya. Program saat 17.00’de başlayacak. 20:00, Çin Standart Saative canlı olarak yayınlanacak.

Tencent Games, Kıvılcım daha fazla
Tencent üzerinden görüntü

Etkinlik, Tencent Games’in sahip olduğu popülerlik ve etki göz önüne alındığında, Çin mobil oyun pazarını ve dolayısıyla küresel olanı da kuracak bir etkinlik olacak. Böylece hem mobil oyun firmalarının hem de oyun severlerin dikkat etmesi gereken bir oyun olacaktır. Daha fazla güncelleme geldikçe bizi takip edin.

Daha fazla Mobil Oyun haberi ve güncellemesi için WhatsApp grubu, telgraf Grubu, veya discord sunucusu. Ayrıca bizi takip edin Instagram ve heyecanve Google Haberleri Hızlı güncellemeler için.

See also  Gaming Innovation Group reports Q1 2022