Sonic Origins’e Genel Bakış Video Ayrıntıları PS5, PS4 Retro Collection’daki Oyun Modları

Sonic Origins, önümüzdeki hafta 23 Haziran’da lansmanına doğru hızla ilerliyor, bu nedenle SEGA, herkesi hızlandırmak için oyun hakkında yeni bir video yayınladı. Speed ​​Strats adlı bir video serisinin ilki gibi görünüyor ve bu retro koleksiyondan neler beklenebileceğine dair genel bir bakış sunuyor.

Yani, lansman öncesinde son bir özet. Bu PS5 ve PS4 başlığı, Sonic 1, CD, 2 ve 3 & Knuckles’ı tek bir pakette derler. Tüm oyunlar Yıldönümü Modunda veya Klasik Modda oynanabilir. İlki, oyunları sınırsız yaşam ve Sonic Mania’nın damla çizgi tekniği ile tam geniş ekranda sunar. İkincisi, oyunları orijinal 4:3 ekranında oynamanıza izin verir, sınırlı ömre sahiptir ve kısa çizgi hariçtir – temelde onları 90’larda olduğu gibi sunar.

Ayrıca size tamamlamanız için kısa görevler veren bir Görev Modu da var. Bu görevleri tamamlamak ve oyunları Yıldönümü Modunda oynamak sizi Müzede belirli eşyalar için harcayabileceğiniz Jetonlarla ödüllendirir. Videoda daha fazla ayrıntı var, ancak ana fikir bu. Her şey oturduğumuz yerden sağlam bir koleksiyon gibi görünüyor, özellikle de modern sistemlerde Sonic 3 & Knuckles’a kolay erişim sağladığı için – orijinal müziğin bir kısmı bulunmasa bile.

Sonic Origins için heyecanlı mısınız? Aşağıdaki yorumlar bölümüne döngü yapın.

See also  Invictus Oyunlarındaki Kıdemli Sporcular, Travmayı Kolaylaştırmak için Rekabetin Değerini Gösteriyor