Fortnite: NVIDIA Reflex İnşa Yok Modu için Neden Mükemmel?

NVIDIA Refleks Avantajı

Özetlemek gerekirse, Reflex, NVIDIA’nın gecikmeyle mücadele yöntemidir. Çevrimiçi oyunlar oynarken aldığınız gecikme (veya oyuncular arasında bilindiği gibi ping) değil, yerel gecikme. Yani eylemlerinizin (fare tıklaması, boşluk basma vb.) ekrana (silahınızdan çıkan bir mermi, karakterinizin zıplaması) kaydolması için geçen süre.

NVIDIA Kıdemli Ürün Müdürü Seth Schneider, refleksin oyuna kodlanması gereken bir şey olduğunu, ancak en popüler 10 rekabetçi atıcıdan sekizinde zaten olduğunu söylüyor.

Schneider, Den of Geek’e “’En kötü durum Refleks entegrasyonunun’ gecikmede %20 ila %25’lik bir azalma gibi olduğunu söyleyebilirim” dedi. “Gördüğümüz gerçekten çok iyi olanlar %50’nin bile üzerinde, gecikme süresinde %60 ila %65 azalma olacak, bu olağanüstü bir şey.”

Hızlı tempolu bir oyunda Reflex’in faydaları Fortnite hemen aşikar olmalıdır: daha hızlı tepkilerle, berabere daha hızlısınız, amacınıza daha duyarlısınız ve rakiplerinizden biraz daha hızlı atışlar yapabilirsiniz. Aynı zamanda NVIDIA Reflex kullanmıyorlarsa, tabii ki bu durumda doğal oyun yeteneklerinize güvenmeniz gerekecek.

En sevdiğim Refleks destekli öldürme Fortnite bir binada kavga eden iki kişiyle karşılaştığımda, bir turda gerçekten erken geldi. Eğildim ve Reflex’in hızlı tepki vermeme yardım etmesiyle, rakibimi daha dönüp nişan alayamadan yere indirmeyi başardım. Ancak başka bir oyuncu üst katta sallantıdayken kaybedecek zaman yoktu: Ölen takım arkadaşımın atılan pompalı tüfeğini aldım ve kendimi bir odaya kapatarak pusuya yattım. Tabii ki, diğer oyuncu kapıyı açtı ve onlar onlara neyin çarptığını anlamadan anında tek atışla karşılık verebildim.

oyun deneyimim Fortnite böyle ince marjlı kazançlarla dolu ve kendimi başka bir gün savaşmak için yaşamama yardım eden teknolojiyi sessizce selamlarken buluyorum. Tıpkı keskin nişancı tüfeği olan birinin gözünün önünde olması ve hiçbir askerin gerçek hayatta yapmadığı gibi etrafta zıplayarak hayatınızı daha da zorlaştırması gibi. Zamanlama her şeydir ve Reflex ile, olası olmayan vesikalıklardan payımı fazlasıyla aldığımı söylemekten memnuniyet duyuyorum. Bu, onları, parmaklarının ucunda sihirli donanıma sahip ortalamanın altında bir oyuncu değil de, bir çeşit seçkin hacker olduğum gibi yanlış bir izlenime kaptırmış olabilir.

See also  How to find the Energy Fluctuation location