Yaratıcı mod için saklambaç kodları

Fortnite’ın Yaratıcı modu, oyuncuların Saklambaç da dahil olmak üzere özel oyun modları içeren çok çeşitli çarpıcı haritalar oluşturmasına olanak tanır.

Epic Games 2018’de Fortnite’ın Yaratıcı modunu piyasaya sürdüğünde, oyunculara Deathruns, klasik Gun Games ve tabii ki Hidea-and-Seek gibi çeşitli yaratıcı oyunlar yaratabilecekleri devasa bir sanal alan moduna erişim sağladı.

Saklambaç, oyuncuların bir saklanma yeri aramak için haritada gezinmesini gerektirirken, bir oyuncu arayıcı olarak belirlenir ve saklanan oyuncuları bulup ortadan kaldırmalıdır.

İşte Fortnite’da bulunan bazı Saklambaç haritaları ve kodları.

Devamını oku: Fortnite Bölüm 3 Sezon 3: Kıskaç Eldiveni Nerede Bulunur?


Fortnite: Saklambaç haritaları ve kodları

Mevcut en iyi saklambaç kodlarına bakıyoruz çünkü bu tür eğlencelere olanak tanıyan çok sayıda harika harita var.

13. Cuma

Kod: 4250-7193-5946

Klasik korku filmine dayanan bu harita, oyuncuları bir gölün yakınındaki bir ormana yerleştirir ve burada bir katilden kaçınmak için uygun saklanma yerleri bulmaları gerekir. Bu harita, filmin ayarına uyacak şekilde iyi tasarlanmış.

Seçilebilecek başka binalar olsa da, çoğu oyuncu yeri çevreleyen ağaçların arkasına saklanmak için ormanda kalmayı seçecektir. Gizlenen oyuncular kazanmak için zaman kısıtlamasından sağ çıkmalıdır; Aksi takdirde, arayan kalan tüm oyuncuları çıkararak kazanabilir.


Yıkılmış Kalıntılar 2.0

Kod: 5636-1824-2208

Ruined Remains 2.0, özellikle Saklambaç oyunu için çok sayıda saklanma noktası olan muhteşem manzaralar oluşturmaya odaklanır. Ruined Remains, baron harabeleri, terk edilmiş binalar ve gizli laboratuvarlara erişim gibi çeşitli bölgelerin bulunduğu terk edilmiş bir ortamda geçen bir oyundur.

Boyutu ve çeşitliliği nedeniyle bu devasa harita Saklambaç için idealdir. Oyun moduna uygun basit bir harita arıyorsanız bu harita tam size göre.


Balık Köşkü

Kod: 0436-7111-2174

Fishy Mansion, içinde saklanabileceğiniz çeşitli odaların yanı sıra plajı ve yakındaki patikaları olan bir sahil konağıdır. Fatal Creations, gizli kalmak için erişilebilen gizli şeyleri içeren bu haritayı oluşturmak için sayısız saat harcadı.

See also  Introducing Fortnite Battle Royale Chapter 3 Season 1: Flipped

Bir grup arkadaşı bir araya getirmek ve iki ila 16 oyuncu için mevcut olan Fishy Mansion’da Saklambaç oynamak her zaman iyi bir zamandır.


Ay Enfeksiyonu

Kod: 6502-2054-2717

Call of Duty serisi, enfeksiyonun yaygınlaşmasına yardımcı oldu. Bu oyun çeşidi görünüşte saklambaç oyununa benzer, ancak keşfedilen oyuncular, kalan gizli oyuncuları bulmakla görevlendirilen arayıcı olurlar.

Oyuncular, bu ay tabanlı seviyede, ay yüzeyinde bulunan birçok krater ve yapıda saklanabilecekler. Daha sonra müttefikleri elenirken hareket etmeye hazır olmalılar ve hiçbir oyuncunun tam konumlarını bilmemesini sağlamalıdırlar.


Game of Thrones

Kod: 3442-4810-9284

Bu harita, oyuncuların dizinin en bilinen yerlerinden bazılarında saklanmalarına izin vererek HBO’nun Game of Thrones’una saygı duruşunda bulunuyor. King’s Landing’den Citadel’e kadar, XFightor şovun birçok planını ve ortamını aslına uygun olarak yeniden yarattı.

Oyun modunun alanı daha büyük oyuncu grupları için tasarlanırken, küçük gruplar bile haritayı gezebilir ve karmaşık bir şekilde oluşturulmuş yapılara hayran kalabilir.


Bataklık

Kod: 8996-3387-5636

Rypekk, çeşitli örtü yapıları ile tamamlanmış bir bataklık arazisi yarattı. Ağaçlar ve bitkilerle çevrili köhne evler ve bataklıklar arasında ilerlerken harita, konseptini estetik açıdan başarılı bir şekilde yansıtıyor.

Bu haritada aydınlatmanın kullanılma şekli, bazı alanlarda gölgeleriyle ek koruma sağlarken, diğerleri gizli kalacaktır. Bu, piyasadaki en iyi saklambaç haritası ve kontrol etmeye değer.


Modern Şehir Saklambaç

Kod: 7477-6379-1293

Bu harita, yüksek yapıların yanı sıra sokaklarda sıralanan arabalarla modern bir şehri andırıyor. Oyuncular, çeşitli aşamalardan yararlanmak için parkur ve saklanma becerilerini kullanabilecekler. Mevcut tüm yeni mantolama olanaklarıyla, oyuncuların bu seviyedeki arayanlardan saklanacak pek çok yeri olacak.

Bu, en popüler Fortnite yaratıcı modlarından biridir çünkü birden fazla kişiyi içerir ve bir grup oyuncunun birlikte oynaması için idealdir.

See also  Epic returns to in-person Fortnite competition with the FNCS Invitational 2022

En son gelişmelerden haberdar olun oyun Haberler burada, GiveMeSport’ta.

Şimdi Haber – Spor Haberleri