Lightyear İncelemesi, Game of Thrones Devam Filmi ve Microfsoft Vitrini

CB Nation ekibi Disney ve Pixar’ın Lightyear filmini inceliyor, Marvel’in Wonder Man serisiyle ilgili haberlere tepki gösteriyor. Game of Thrones Devam Serisi, Lady Gaga’nın Harley Quinn’i ve daha fazlası! Ayrıca Bayan Marvel 2. bölümünü inceliyoruz, Obi-Wan Bölüm 5’in büyük Vader ve Reva karşılaşmasını, The Boys Ep 4’ü haftanın en büyük DC ve Marvel çizgi romanlarını tartışıyoruz!

Konuk sunucu Charlie Ridgley’in resmi Lightyear İncelemesinde şunları söyledik:

Işık yılı kesinlikle orijinal bir başlık olarak işe yarayabilir – Oyuncak Hikayesi hikayeyi veya karakterleri eğlenceli hale getirmek için gerçekten gerekli değil. Ancak bağlantı, olabildiğince mükemmel bir şekilde kullanılıyor. Buzz’ın şu sözlerine geri dönen birkaç satır var: Oyuncak Hikayesi, ama hikaye asla Andy’nin odasındaki maceralara dayanmaz. Bunun yerine, yaklaşık 30 yıldır hayatımızda olan derin insan oyuncağının çok daha ilginç bir versiyonunu açma şansı sunuyor. Işık yılı bizi beklediğimizden biraz daha ileriye götürerek, sonsuzluğu ve sunduğundan fazlasını hedefliyor.

Yapabileceğiniz birkaç ek yol var abone ol ve/veya dinle Çizgi Roman Ülkesiaşağıda listelenenler:

  1. Bizi Paramount’ta İzleyin+
  2. Aşağıda gömülü medya oynatıcı aracılığıyla dinleyin.
  3. Spotify veya Stitcher’da bize göz atın
  4. Apple Podcast’lerine veya iHeartRadio’ya abone olun
  5. Veya YouTube’a gidin ve herhangi bir bölümü izleyin
ışık yılı-film-incelemeleri-oyun-of-thrones-sequel-serisi-obi-wan-5-anakin-reva-vader-podcast.jpg
(Fotoğraf: Yapımcı Peter)

Her bölüm, geek kültüründeki mevcut en büyük tartışma konularına ve tartışmalara derinlemesine bir dalış içerir: filmler, televizyonlar, çizgi romanlar ve video oyunları düzenli özelliklerdir ve bilim kurgu, anime ve güreş gibi türler de düzenli olarak yer alır. TÜM ŞEY Geek Kültürü için tek adresiniziz!

Her gösteriden sonra tartışmayı Twitter’da sürdüreceğiz:

Paylaşacak düşünceleriniz mi var? Şovda bir şeyler anlatmamızı ister misin? Yorumlarda bize bildirin!

See also  Golf Classic'te 14. Yıllık Operasyon Oyunu