Fortnite Kayıt Simgesi Aksaklığı Oyuncuları Kısaca Çıldırtıyor

Fortnite oyuncuları, son zamanlarda meydana gelen bir aksaklık, ekranlarında bir kayıt simgesi bıraktıktan sonra kaydedilmekten endişe duyuyorlardı.

Fortnite oyuncuları aksaklıklara yabancı değil. Popüler battle royale, adanın dinamiğini değiştirmek ve yaşam kalitesini iyileştirmek için sürekli güncellemeler alıyor.

Ancak bazen bu değişiklikler her zaman planlandığı gibi gitmez. Son zamanlarda, bir ses arızası nedeniyle Dragon Rune Lance hasat aracının devre dışı bırakılması gerekiyordu.

Şimdi, oyuncular onları biraz çıldırtan yeni bir görsel aksaklık yaşadı.

Kaçırmayın: Reality Falls’taki Fortnite Gizli Mağarası DaDoor Sonunda Açıldı

Fortnite Kayıt Simgesi
Epik Oyunlar

Fortnite Hot Fix, Oyuncular için Ekranda Yanıp Sönen “Rec” Simgesini Bırakıyor

Yakın zamanda yapılan bir Fortnite Hit Fix, maçlarını kaydetme şeklinize, ekranda yanıp sönen bir “Rec” simgesi bıraktı ve bu da oyuncuların kaydedildiklerine inanmalarına neden oldu.

Bu gün ve yaşta, mahremiyet her zaman ciddi bir endişe kaynağıdır. Bu yüzden oyuncular Fortnite ekranlarında bir “Kayıt” simgesi görmeye başladıklarında pek mutlu olmadılar.

Neyse ki Epic Games, sorun hakkında hızlı bir şekilde yorum yaptı ve hataya neden olan düzeltmeyi geri aldı. Bu nedenle oyuncular, kayıt yapmadıkları sürece ekranlarında kayıt simgesini görmemelidir.

Sorun, Fortnite’ın uyguladığı ve maçın ortasında manuel olarak kaydetmeyi Başlatma ve Durdurma özelliğini kapattıkları bir düzeltmeden kaynaklanıyordu.

Bu hafta oyuncuları rahatsız eden tek aksaklık bu değil. İki Atışlı Av Tüfeği kafadan vuruşları doğru şekilde izlemiyordu. Önde gelen oyuncuların haftalık görevlerini ilerletmemeleri.

Ama neyse ki Fortnite oyuncuları hızlı bir çözüm buldu ve ilerlemeye devam etti!

Fortnite Bölüm 3 Sezon 3, savaş otobüsüne bazı inanılmaz karakter görünümleri getirdi. Kısa bir süre önce Epic Games, yeni bir Naruto x Fortnite Collab’ın önümüzdeki hafta gibi erken bir tarihte ürün mağazasına geleceğini açıkladı!

See also  How to fuel the Mecha in Fortnite Chapter 3 Season 2