Fortnite Bölüm 3, sezon 3’te Reality Fidanlarının etrafındaki yabani otlar nasıl toplanır

Fortnite’lar harita, yeni mekanikler ve diğer eklemelerle sürekli değişiyor. Üçüncü Bölüm, üçüncü sezonda, Gerçeklik Ağacı filizlendi ve köklerini dünyanın dört bir yanına yaymaya başladı. Fortnite ada. Oyuncular, köklerinden aldıkları Reality Fidan tohumlarını ekebilir ve kendi mini Reality Tree’lerini yetiştirebilirler.

Haftalık meydan okumalardan biri Fortnite Bu sezon oyunculardan Reality Fidanlarının etrafındaki yabani otları toplamalarını istiyor. Bu yabani otlar, belirli bir süre geçtikten sonra Reality Fidanlarının etrafında ortaya çıkar. Oyuncu sadece kendi ağacını ayıklamak isterse, haritanın sol alt kısmındaki geri sayımı kontrol edebilirdi. Ancak meydan okuma için iki farklı ağaç bulmanız gerekecek.

Fortnite bölüm üç sezon üç haritası gerçeklik ile daire içine düşüyor
Epic Games ile Ekran Görüntüsü | Dot Esports’tan remix

Bununla birlikte, kendi Reality Fidan yabani otlarınızdan daha fazlasını bulmanın daha kolay yolları vardır. Reality Fidan tohumları Reality Tree’nin etrafında yumurtladığından, oyuncular orada çok fazla fidan bulabilecekler. Ne kadar çok Reality Fidanı görürsen, etraflarında yabani ot bulma şansın o kadar yüksek olur.

Gerçeklik Ağacının etrafına inerseniz, diğer oyuncuların direnişiyle karşılaşmaya hazır olun. Yabani otları aramanızla aynı nedenle, düşmanlarınızın hevesle alacağı silahlar ve diğer teçhizatı üretecek çok sayıda fidan var. Yabani otlarla dolu bir ağaç bulursanız, teçhizat aramaya başlamadan önce onları kırpın çünkü bu, içindeki meyve ve silahların nadirliğini artıracaktır.

See also  How to Get the Fortnite Summer Legends Pack for Free