Fortnite’ta ekranın sağ üst köşesindeki kayıt sembolü ne anlama geliyor?

Tekrarlarınızı kaydetme Fortnite birçok durumda kullanışlı olabilir. Düzenleme videoları oluşturmaktan, onları gözden geçirmeye, hatalarınızı tespit etmeye kadar, tekrarlar performansınızı geliştirebilir. Fortnite deneyim. Ancak son zamanlarda, oyuncuların oyunlarını kaydetmeye çalışmamış olsalar bile, oyunu oynarken ekranlarının sağ tarafında kayıt sembolü görünüyor.

Epic Games kısa süre önce bir maç sırasında tekrar kaydını manuel olarak başlatma ve durdurma seçeneğini kapattı ve bu da yeni bir hataya neden oldu. Bu hata, oyuncuların ekranlarının sağ üst köşesinde yanıp sönen kırmızı bir kayıt sembolü görmelerine neden olur.

Kırmızı kayıt sembolü, kayıt yapmıyorken bile görünebilir. Yalnızca Epic hata için kalıcı bir düzeltme sunabileceğinden, oyuncular geçici bir düzeltme için oyuna yeniden giriş yapmayı deneyebilir.

epik olmuştur Çalışma Oyuncuların oyun içi anlarından en az güçlükle önemli anlar ve klipler oluşturmasına olanak tanıyan yeni tekrar kayıt teknikleri. Bu hata muhtemelen geliştirici yeni kayıt yöntemini denerken ortaya çıktı.

Hata zaten iken sabit, Epic yeni özellikleri denemeye devam edeceğinden, her zaman yeniden ortaya çıkma şansı vardır. Kayıt yapmıyorken kendinizi kayıt sembolüyle mücadele ederken bulursanız, en iyi seçeneğiniz oyunu yeniden başlatmaktır, çünkü bu aynı zamanda indirilmeyi bekleyen yeni bir yama olup olmadığını kontrol etmenin en iyi yoludur. Ayrıca göz atabilirsiniz Fortnite DurumDevam eden kesintiler ve hatalar hakkında oyuncuları güncelleyen Twitter sayfası.

See also  Fortnite, the metaverse and UGC: Key learnings from Advertising Week Europe | Anzu | Open Mic