JoJo’s Bizarre Adventure: All-Star Battle R PS5, PS4 Demo Çıkış Tarihi

için erken erişim demosu JoJo’nun Tuhaf Macerası: All-Star Battle R Oyunculara oyunun altı modundan ikisine erişim sağlayan PS5 ve PS4’te başladı. Franchise hayranları bu oyunun yeni mekaniklerinden bazılarını deneyecek olsa da, bazıları oyunun geri alma net kodu olmayacağını öğrenmekten hayal kırıklığına uğrayabilir.

Oyuncular JoJo’s Bizarre Adventure: All-Star Battle R demosunda neler bulacak?

JoJo’s Bizarre Adventure: All-Star Battle R Demosu şu anda mevcut ve oyuncuların çevrimiçi PvP modunu ve oyuncuların karşılaştıkları AI rakiplerinin zorluklarını ayarlayabilecekleri Alıştırma Modunu denemelerine izin verecek. Dört karakter – Jonathan Joestar, Jotaro Kujo, DIO ve Jolyne Cujoh – demoda mevcut olacak ve vuruşlar, kısa çizgiler ve yeni kombinasyonlar gibi yeni özellikler, oyun piyasaya çıkmadan önce, dört karakterin özel “Stand”ı gibi örneklenebilir. ” saldırıları ve yeni “Support Attack” etiket ekibi sistemi. Bandai Namco, demoda nesiller arası oyunun olup olmayacağını belirtmese de, oyunun tamamı PS5 ve PS4 oyuncularının birbirlerine karşı savaşmasına izin verecek.

Demo 22 Haziran’a kadar mevcut ve oyunun tam sürümü için tüm ilerlemeler sıfırlanacak. Bandai Namco, demonun gıpta edilen geri alma net kodunu içermediğini ve tam oyunun da olmayacağını açıkladı. Ekibin, sizin için bir anlaşma kırıcıysa, sistemi uygulamaya yönelik hiçbir planı yoktur. Aksi takdirde, JoJo’s Bizarre Adventure: All-Star Battle R, 2 Eylül’de piyasaya sürüldüğünde 50 karakterlik bir kadro ve altı oyun modu içerecek.

Diğer yandan Just Cause geliştiricisi Avalanche Studios’un Xbox’a özel Contraband’ın yanı sıra Ravenbound: Tales of Avált adlı fantezi roguelike bir oyun yaptığı bildiriliyor. Gun Interactive’in yeni asimetrik çok oyunculu oyunu The Texas Chain Saw Massacre, önümüzdeki yıl Xbox konsollarının yanı sıra PS5 ve PS4’e gelecek.

See also  Weird West 1.07 Güncellemesi, PS4'teki Önemli Düzeltmelerle Dörtnala Görünüyor