İstatistiklere Göre Popüler Fortnite Yaratıcıları 3. Sezonun Ortasında Büyük İzleyici Kaybı Yaşıyor

Fortnite’ın devam eden 3. Sezonu hayranları etkilemeyi başarmış olabilir, ancak bir şekilde birçok içerik oluşturucunun endişesinin arkasında bir neden haline geldi. Bazı garip istatistiklere göre, yeni sezonun oyuna girmesinden bu yana birçok yaratıcının izleyici sayısı düştü. Hatta bazı içerik oluşturucular sonuç olarak ‘Fortnite’ konusunu tamamen terk etti.

REKLAMCILIK

Makale bu reklamın altında devam ediyor

Top5Gaming’in son tweetine göre Fortnite’ın 3. Sezonu birçok içerik oluşturucunun çöküşüne neden olmuş olabilir. Olduğu gibi, içerik oluşturucular daha önce aldıkları görüntülemelerin yarısından daha azını alıyor gibi görünüyor. Bu gerçekten de düşünülmesi gereken endişe verici bir durum.

REKLAMCILIK

Makale bu reklamın altında devam ediyor

Epic Games Fortnite’ın mağazalara ulaşmasının üzerinden neredeyse 5 yıl geçti. O zamandan beri oyun son derece iyi iş çıkardı, eleştirel beğeni topladı ve yıllar içinde büyük bir hayran kitlesi topladı. Epic Games, birkaç ayda bir yeni sezonluk içerik sunmayı bir öncelik haline getirdi. Ancak, hayranların ilgilerini sürdürmek için daha fazlasına ihtiyacı var gibi görünüyor!

Fortnite Streamers SypherPK, Ali-A ve CourageJD, Sezon 3 başladıktan sonra izleyicilerini kaybetti

Top5Gaming’e göre, SypherPK, Ali-A ve CourageJD’nin de aralarında bulunduğu bazı içerik oluşturucuların izleyicileri son birkaç ayda gözle görülür şekilde azaldı. Fortnite yaratıcıları olarak biliniyorlar, ancak bir şekilde son sürüklenmenin kurbanı oldular.

İstatistiklere Göre Popüler Fortnite Yaratıcıları 3. Sezonun Ortasında Büyük İzleyici Kaybı Yaşıyor Fortnite'ın devam eden 3. Sezonu hayranları etkilemeyi başarmış olabilir, ancak bir şekilde birçok içerik oluşturucunun endişesinin arkasında bir neden haline geldi. Bazı garip istatistiklere göre, yeni sezonun oyuna girmesinden bu yana birçok yaratıcının izleyici sayısı düştü. Hatta bazı içerik oluşturucular sonuç olarak 'Fortnite' konusunu tamamen terk etti. - esenlerbocekilaclama

Top5Gaming ayrıca bazı içerik oluşturucuların Fortnite alanından nasıl ayrıldığından da bahsediyor.

Bir hayran aksini iddia ettiğinde, Top5Gaming bazı çarpıcı istatistikler yayınladı.

Ancak, düşüş neden oluyor?

Fortnite’ın BR’si yeterince heyecan verici içeriğe sahip değil

Hepimizin bildiği gibi, Epic Games sezon sonu etkinliği Çarpışma ile canlandırıcı bir deneyim sunduğundan, tüm hayran kitlesi yeni Sezon 3 için heyecanlandı. Yeni sezon Darth Vader, Indiana Jones, bazı yeni silahlar, bir vidalı hız treni, güzel bir yeni, canlı biyom ve daha fazlasıyla geldi.

See also  Yeni Söylenti İddiaları Klasik Star Wars Görünümleri Gelecek

BU HİKAYEYİ İZLEYİN: Fortnite’daki yeni Doomsday Device hakkında bilmeniz gereken her şey

Pek çok popüler içerik oluşturucu ve profesyonel oyuncunun ‘her şeyin aynı olduğunu’ belirttiği yeni sezonu tüm hayranlar beğenmedi.

REKLAMCILIK

Makale bu reklamın altında devam ediyor

Silahların “kırılmasından” gereksiz yere yıpranmış bir XP sistemine kadar, Sezon 3 göründüğü kadar iyi olmadı. Epic Games, oyunda toplu olarak bildirilen bazı hataları da çözemedi.

REKLAMCILIK

Makale bu reklamın altında devam ediyor

Travis Scott’ın yer aldığı ‘Astronomik’ gibi bazı eski olaylar çok fazla ilgi ve olumlu geri bildirim almayı başarmıştı. Bu sefer iyi bir ‘Çarpışma’ yaşasak da, devam eden sezon, hayran kitlesini bir arada tutan içeriğe çok ihtiyaç duyuyor.

Bu nedenle içerik oluşturucular, Fortnite’ta konuşacak heyecan verici bir içerik olmadığı için hayran kitlelerini dikkatli tutmakta zorlanıyorlar. Epic Games’in oyuncu geri bildirimlerini dikkate alacağını ve geri döneceğini umuyoruz.