Marvel’s Spider-Man 2 Güncellemesi MCU Hayranlarına İyi Haber Verdi

yeni bir Marvel’in Örümcek Adam 2 Güncellemenin MCU hayranları için bazı iyi haberleri var. Yeni Örümcek Adam Oyunun şu anda 2023’te PS5 aracılığıyla piyasaya sürülmesi planlanıyor. Buna rağmen, Insomniac Games henüz tanıtım fragmanının ötesinde oyunla ilgili hiçbir şey göstermedi. Bu ne zaman değişecek, kim bilir. Oyun ertelenmeyecekse, gecikmeden daha erken olması gerekecek. Durum ne olursa olsun, ortaya çıktığında, sanat yönü ve stili büyük MCU hayranlarına tanıdık gelebilir, çünkü Insomniac Games, MCU konsept sanatçısı Davison Carvalho’yu sanat yönetmeni olarak deneyimlemişti.

VGC’nin işaret ettiği gibi, Carvalho yıllar boyunca aşağıdakiler üzerinde çalıştı: Kaptan Amerika: İç Savaş, Doktor Garip, Thor: Ragnarok, ve Kaptan harika. Ve şimdi bu MCU deneyimini, stilini ve lezzetini Marvel’s Spider-Man 2’ye getiriyor, ancak devam filminin sanat stili ve yönü üzerinde ne kadar etkisi olacağını göreceğiz. Birincisi, Örümcek Adam bu kategorilerde oldukça iyi tanımlanmış ve devam filmi orijinalin çok ötesine geçmeyecek. Ayrıca, bir sanat stili ve yönetmenliği zaten büyük ölçüde tamamlanmış olacakken, geliştirme sürecinin tam ortasında, ancak Şubat ayında getirildi.

Durum ne olursa olsun, MCU’nun sürekliliğinden hoşlananlar için, Carvalho’nun artık dizi için sanat departmanında çekimleri arayacağını duymaktan mutlu olacaklar.

Marvel’in Örümcek Adam 2 yalnızca PS5 ve PS5 için geliştirme aşamasındadır. Bir PS4 sürümünden söz edilmedi ve bir PC sürümü olursa – ki bu muhtemelen – oyunun yayınlanmasından sonra, yani 2023’te ne zaman olursa olsun.

En son haberler, incelemeler, önizlemeler, röportajlar, anlaşmalar, söylentiler, sızıntılar ve spekülasyonlar dahil olmak üzere PlayStation’a özel yaklaşan ve PlayStation’ın diğer her şeyi hakkında daha fazla bilgi için burayı tıklayın.

See also  PS5 Console Shortages Will Reportedly Last Way Longer Than Anticipated