PS5, PS4 ve Switch için Refrain Chord Yeni Karakterleri ve Daha Fazla Şarkıyı Ortaya Çıkardı

Haberler

Compile Heart, JRPG Fairy Fencer F: Refrain Chord’a dahil edilecek daha fazla karakter ve şarkı açıkladı.

Compile Heart, JRPG Fairy Fencer F: Refrain Chord’a dahil edilecek daha fazla karakter ve şarkı açıkladı.

Evefleed, Sui, Rinne, Lenne, OK, Harler, Bahas, Gald, Marisa, Effol, Karin, Shalman ve Ryushin’i görüyoruz.

İki şarkı daha ortaya çıktı: Fleur tarafından seslendirilen ilk şarkı, “Gizli Anahtarın Hafızası” olarak tercüme edilen “Hiken no Kioku”. Rakip diva Glace tarafından seslendirilen ikincisi ise “Hilal Ay” olarak tercüme edilen “Kyou Hi Sengetsu”.

Bu arada, Fleur ve Glace’in şarkıya bağlı olarak, popüler şarkıcılar tarafından altışar olmak üzere birkaç şarkı söyleme sesi olacağını duyduk.

Tüm yeni karakterlerin çizimlerine ve şarkıların yer aldığı videolara aşağıdan göz atabilirsiniz. Daha fazla şarkı dinlemek isterseniz önceki videolara, ikinci topluluğa, üçüncüye ve dördüncüye göz atabilirsiniz.

Oyunda uygulanan ilginç bir anahtar kavram, şarkıların savaş alanında aynı anda çalındığında bir araya getirilebilmesi ve hem dost diva tarafından yaratılan buff’ların hem de diğer oyuncular tarafından yaratılan bir konumsal unsur olan bir “Dramatik Rezonans” alanı yaratabilmesidir. düşman divası tarafından oluşturulan debuff’ların etkisi ikiye katlanır. Temel olarak, bazı yüksek riskli, yüksek ödüllü oyunlar için o alana adım atabilir ve önceki videolarda nasıl ses çıkardığını kontrol edebilirsiniz.

Fairy Fencer F: Refrain Chord, 15 Eylül 2022’de Japonya’da PS5, PS4 ve Nintendo Switch için çıkacak. Şu anda, herhangi bir western sürümü açıklanmadı. Compile Heart, oyunu Japonya için yeni ortaya çıkardı ve genellikle batı kolu Idea Factory International’ın bir yerelleştirmeyi duyurması biraz daha uzun sürüyor.

See also  En kısa sürede Xbox Game Pass'te şimdiye kadarki en tuzlu korsan RPG'sini oynamanız gerekiyor

IFI son zamanlarda Japon açıklamalarına daha yakın yerelleştirmeleri duyurma konusunda daha iyi hale geldi, bu nedenle çok uzun sürmeyebilir. Olduğunda size haber vereceğiz.