PS5, PS4, Xbox ve PC için Soul Hackers 2, Oberon’u Açıklayan Yeni Fragman Aldı

Haberler

Bugün Atlus, yakında çıkacak olan JRPG Soul Hackers 2’nin oyunda ortaya çıkacak şeytanlara odaklanan günlük fragmanlarından birini yayınladı.

Bugün Atlus, yakında çıkacak olan JRPG Soul Hackers 2’nin oyunda ortaya çıkacak şeytanlara odaklanan günlük fragmanlarından birini yayınladı.

Bugünkü açıklama, neredeyse sonsuza kadar var olan ve hatta son Shin Megami Tensei V’de görünen perilerin kralı Oberon hakkında.

Fragman ayrıca, servet sıralamasının en üstünde Akvaryum ve en altta Terazi olmak üzere geleneksel günlük yıldız falını da içeriyor.

Aşağıdaki videoyu inceleyebilirsiniz.

Soul Hackers 2, 25 Ağustos’ta Japon lansmanından sadece bir gün sonra, 26 Ağustos’ta PS5, PS4, Xbox Series X|S, Xbox One ve PC (Steam ve Windows Store) için çıkacak.

Orijinal fragmana, birçok ekran görüntüsüne, ikinci bir galeriye, daha fazla görüntüye, daha fazla ekran görüntüsüne, başka bir galeriye, oynanışı anlatan bir videoya, bir tane daha, bir tane daha ve en son tonlarca oynanışa göz atabilirsiniz.

Ayrıca, biri Pixie’yi gösteren, biri Cu Chulainn’i gösteren, biri Anzu’yu gösteren, biri Şabat’ı gösteren, biri fincan eriştelerini gösteren, biri Kresnik’in dönüşünü açıklayan, biri Thor’u gösteren ve bir tanesi de geri dönüşünü bildiren önceki günlük fragmanları izleyebilirsiniz. Turbo-Büyükanne.

Atlus oyunu resmi olarak şöyle tanımlıyor:

“Soul Hackers 2, Devil Summoner: Soul Hacker’ın özünü devralırken, oyun konseptini daha tanımlanmış bir sanat stili, bağımlılık yaratan RPG oyunu ve ATLUS’un bir sonraki seviye hikaye anlatımıyla geliştirir. Shin Megami Tensei evreninde geçen Soul Hackers 2, iki Aion Ajanı, Ringo ve Figür ve onların dünyanın yıkımını durdurmak için verdikleri mücadele hakkında yepyeni bir hikayeyi takip ediyor.

Yapımcılığını ve yönetmenliğini Eiji Ishida ve Mitsuru Hirata’nın üstlendiği diğer kadroda, MONACA’nın bestelediği müzikler, Shirow Miwa’nın karakter tasarımları ve Yapım Müdürü Shinjiro Takata yer alıyor.”

See also  Nobody Saves The World Review (PS5) - Nobody Saves The World, Or Whobody Saved The World?