Naruto Fortnite’a geri mi dönüyor? Yeni görünümler, beklenen çıkış tarihi ve daha fazlası

Naruto Fortnite’a geri mi dönüyor? Pek çok oyuncu bu sorunun yanıtlanmasını istiyor ve neyse ki iyi haberler de var. Yakın zamanda yapılan bir duyuruda Epic, Naruto franchise ile yaklaşmakta olan işbirliğini doğruladı.

Fortnite x Naruto’nun Bölüm 2 Sezon 8’deki ilk sürümünden bu yana oyuncular, seriden ek karakterler katacak başka bir işbirliğini bekliyorlar.

Fortnite Sezon 3 Bölüm 3, işbirliği açısından en iyi sezonlardan biri haline geliyor. Sezon, Darth Vader’ı oyunla tanıştıran Lucas filmleriyle etkileyici bir maceraya imza atıyor. Yaklaşan Naruto işbirliği sadece bu sezonun itibarını yüceltecek.

Yeni sezon başlamadan önce Naruto’nun Fortnite’a geri döneceği ima edildi. Ancak, temeli olmayan spekülasyonlar, daha önce sızdırılan ve yaklaşmakta olan Battle Pass’ın gevezeliği arasında daha da seyreltildi. Naruto’nun Fortnite’a geri döneceği resmi olarak onaylandığı için oyuncular sevinebilir.


Naruto franchise özel bir işbirliği için Fortnite’a geri dönecek

Oyunun resmi Twitter hesabı tarafından paylaşılan yakın tarihli bir tweet’e göre, yaklaşmakta olan işbirliği Fortnite x Naruto: Rivals olarak adlandırılacak ve 23 Haziran 2022’de satışa sunulacak.

İşbirliğinin Naruto serisinden yeni görünümler getireceği tahmin ediliyor.

Resmi duyuru, işbirliğinin spekülasyonlarının çekiş kazanmasının ardından geldi. Naruto’nun oyuna geri döneceğine dair sızıntılar ve söylentiler, Japonya’da Naruto’dan karakterler ve bir Fortnite logosu bulunan bir çizgi roman tespit edildikten sonra yayılmaya başladı.

Yaklaşan işbirliğinin Itachi, Hinata, Orochimaru ve Gaara karakterlerini tanıtacağı tahmin ediliyor. Bu görünümler büyük olasılıkla ayrı bir görünüm satın alma seçeneğiyle birlikte bir paket halinde satılacak.

Tanınmış bir sızıntı yapan Shiina, Twitter’da Epic’in Kawaii2 zorlukları üzerinde çalıştığını paylaştı. Kawai, Naruto meydan okumalarının kod adıdır. Bunlar spekülasyon olsa da, yaklaşmakta olan Battle Pass’ı sızdıran bir kaynaktan geliyorlar.

Son olaylar, Epic’in resmi açıklamasından sonra şimdi daha makul görünen spekülasyonlara bir miktar güvenilirlik kazandırdı. Kaplamaların daha önce piyasaya sürülen Naruto kaplamalarıyla aynı rotayı izleyeceği tahmin ediliyor.

See also  İlk Sezon 3 Nakit Kupasından En İyi Fortnite İkilileri + Umut Veren Yeni Takımlar

Epic, bonus ödüllerinin kalan sayfalarını henüz açıklamadığı için, görünümlerin gerçekten Battle Pass için bonus ödüllerinin bir parçası olabileceğini düşünmek tamamen saçma değil.

SÖYLENTİ: Görünüşe göre Battle Pass sızıntısını yayınlayan aynı kişi, birkaç dakika sonra, Haziran’da başka bir Naruto ortak çalışmasının yayınlanacağını bildirdi. Bu görüntüyü ortak çalışma için bir teaser olarak yayınladılar. Son zamanlarda Epic, “Kawaii2” zorlukları üzerinde çalışmaya başladı “Kawaii” = Naruto Challenges kod adı https://t.co/oIZFdRzvsA

Duyurudan bu yana, işbirliğiyle ilgili herhangi bir güncelleme yapılmadı. Şu anda her şey spekülasyon ve yaklaşmakta olan işbirliği, şimdiye kadar söylentilerden çok farklı olabilir. Oyuncular hatırlarsa, Fortnite kostümler için bir meydan okuma düzenledi. Aynı şey yaklaşan yineleme için de varsayılabilir.

Epic başka güncellemeler yayınlayana kadar spekülasyonlar artacak ve neye inanılması gerektiği konusunda oyuncular için yine kaotik olacak.

İşbirliğine sadece günler kaldığı için Epic’in bununla ilgili bir şeyler yapması mümkün görünüyor. Çıkış tarihi yaklaştıkça, Naruto görünümlerinin önceki sürümlerinin bir kez daha eşya mağazasını doldurması olasıdır.