Sızıntılar, orijinal Star Wars üçlemesinden karakter görünümlerinin yakında geleceğini gösteriyor

Epik Oyunlar oyuna en yeni filmleri ve çizgi roman serilerini eklemeyi asla başaramadı. başından beri Fortniteçok Disney gördük işbirliği oyunda. Böyle ünlü ve sürekli artan orijinal bir işbirliği, Yıldız Savaşları ve Fortnite.

Yeni 3. Sezon çoktan başladı ve Fortnite oyuna yeni unsurlar ekliyor, başlangıçta gördüğümüz Obi Wan oyundaki cilt ve daha sonra hakkında spekülasyonlar Darth Vader Ayrıca Epic Games, destansı Jedi’nın dış görünümünü oyuna dahil ederek, loopcuları her zamankinden daha mutlu hale getirdiğinde de gerçek oldu.

Sızıntılar, Luke Skywalker, Han Solo ve Leia Organa’nın oyuna gelebileceğini ortaya koyuyor

Az sızıntılar Yakında oyuna eklenecek olan ve en çok beklenen star wars skini hakkında bize fikir veren bir sürü dolaşıyor. Destansı oyunların klasik Star Wars karakterinin dış görünümünü oyuna eklemeyi hiç düşünmemiş olması oldukça şaşırtıcıydı.

4chan’da Fortnite’ta başka bir yıldız savaşı temalı işbirliği hakkında bir sızıntı yapıldı. Sızıntı, bu işbirliğinin ya bu yıl içinde ya da 2023’te yayınlanacağını, hayranların orijinal yıldız savaşları karakter üçlemesini göreceğini açıkça ortaya koydu.

Olumlu görünüyor, yıldız savaşlarının orijinal üçleme karakterini görmeyi bekleyebiliriz. Luke Skywalker, Han Solove Leia Organa. Bu kostümler büyük ihtimalle ya bu yılın sonlarında ya da 2023’ün başlarında çıkacak. bunlardan pek çok hayran, Epic Games’in Chewbacca gibi destansı yıldız savaşlarından diğer ünlü karakterleri eklemesini istiyor. Ancak şu anda Epic Games’ten resmi olarak herhangi bir onayımız yok, ancak sızıntılara göre yukarıda belirtilen 3 karakteri oyunda bekliyoruz.

See also  Is Peter Griffin from Family Guy coming to Fortnite Chapter 3 Season 3?

Luke Skywalker, Han Solo ve Leia Organa’nın orijinal karakter görünümlerini içeren Fortnite ve Star Wars işbirliği için heyecanlı mısınız? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Daha fazla Mobil Oyun haberi ve güncellemesi için WhatsApp grubu, telgraf Grubu, veya discord sunucusu. Ayrıca bizi takip edin Instagram ve heyecanve Google Haberleri Hızlı güncellemeler için.