Favela haritası yakında oyuna gelecek

COD Mobile Sezon 6 – Favela haritası yaklaşan güncellemede gelecek: Tüm hype ve beklentilerden sonra Call of Duty Mobile, önümüzdeki günlerde nihayet yeni bir haritanın gelişini doğruluyor. Favela adlı bir haritanın sızdırılması, birçok kaşları kaldırdı ve resmi olarak açıklandığında gerçek oldu. 6. sezona yaklaşırken, gelişiyle ilgili merak hız kazanıyor. Burada, yeni harita ile ilgili tüm detayları ve oyun içinde ne zaman sunulabileceğini paylaşacağız. InsideSport.IN ile CODM yani COD Mobile’ın tüm güncellemelerini takip edin.

COD Mobile Sezon 6: Favela haritası yaklaşan güncellemede gelecek

Bu arada Call of Duty Mobile Sezon 6’nın resmi çıkış tarihi henüz onaylanmadı. Oyun içi geri sayıma göre, Sezon 6 1 Temmuz 2022’de başlayacak. Birkaç gün önce, yeni bir harita ve silahlarla ilgili çevrimiçi olarak epeyce sızıntı ortaya çıktı. Bir sızıntı, on yıldan eski bir COD başlığından eski bir haritanın çok yakında oyuna geleceğini öne sürdü. Son olarak, yetkililer sosyal medya hesaplarındaki bir gönderiyle onayladılar.

Devamını Okuyun: COD Mobile World Championships: 3. Aşamada açıklanan turnuvaya yönelik Major Tweaks

COD Mobile Sezon 6: Favela haritası yaklaşan güncellemede gelecek

Yetkililerin açıklamasının ardından orijinal Call of Duty: Modern Warfare 2’den klasik Favela haritasının gelmesi yakın görünüyor. Harita, oyuncuları bir Brezilya Favela’sının sokaklarına koyuyor. Ayrıca, çok sayıda yakın kapalı mekan ve dar köşeleri olan bazı dolambaçlı sokaklar bulacaklar. Bu nedenle, oyuncuların kendilerini yeni bir haritada nasıl manevra yaptığını görmek büyüleyici olacak.

COD Mobile Sezon 6: Favela haritası yaklaşan güncellemede gelecek, Call of Duty Mobile Yeni Harita Favela hakkında bilgi sahibi olacak ve oyunda ne zaman kullanıma sunulacağını öğrenecek
Favela çok yakında oyuna gelecek (Image Via – Ghost Warhead Twitter)

Bu arada Call of Duty: Ghosts’ta da yer aldı. Ancak oyuncular klasik haritayı oyun içinde deneyimleyeli epey bir zaman oldu. Hayranların ilk tepkileri ile Favela, COD Mobile’a geri dönmek için bariz bir uyum gibi görünüyor. Daha önce de belirttiğimiz gibi, hayranların tepkileri kendileri için konuşuyor. Heyecanla yayınlanmasını beklerken sevgilerini yorum bölümünde gösterdiler. InsideSport.IN ile CODM yani COD Mobile’ın tüm güncellemelerini takip edin.

See also  Mountain Everest 60 gaming keyboard review

Devamını Oku: COD Mobile Sword ve Stinger Draw: Yeni RPD- Yellow Jacket Legendary, Sezon 5’te çıktı; Öğeler, fiyatlar ve daha fazlası