Eski BioWare patronu, stüdyoların program beklentilerini daha iyi belirlemesi gerektiğini söyledi

Inflexion Games CEO’su ve eski BioWare genel müdürü Aaryn Flynn, stüdyoların, özellikle pandemi sonrası bir ortamda, yayın sonrası programları olan oyuncular için daha net olması gerektiğini söyledi.

Flynn, bir röportajda bu yorumları yaptı. VGC Dün (18 Haziran) yayınlandı, şu anki stüdyosu Inflexion Games ile yaklaşmakta olan üzerinde çalışıyor Bülbül.

“Bence oyuncular nihayetinde oldukça adil. Oyunların harika olmasını, cilalı olmasını ve deneyimlerin zamanlarına saygılı olmasını istiyorlar” diye açıkladı Flynn.

“Sektörümüzün bu konulardan bazılarını eksik ve fazla vaat ettiğini düşünüyorum. Çoğu zaman hayal kırıklığına uğramış oyuncular gördüğünüzde, bunun nedeni genellikle bir stüdyonun veya ekibin vuramayacakları bir beklenti oluşturmasıdır. Bunu anlıyorum… Bununla ilgili olabilirim.”

2022, pandemi mücadeleleri nedeniyle ertelenen bir dizi yüksek profilli oyun gördü. yıldız alanı ve kızıl düşüşve daha birçok oyun, pandemik zorlukları çevreleyen sayısız nedenden dolayı ertelendi.

BioWare'den Marşı
Marş. Kredi bilgileri: BioWare

Flynn, “Bu, bu konuda dürüst olmak ve sadece ‘İşte bulunduğumuz yer burası… bunlardan bazıları zor ve size daha önce taviz verilmiş bir şey vermektense size harika bir şey vermek için biraz daha fazla zaman harcamayı tercih ederiz’ demekle ilgili,” diye ekledi.

“Yine, oyuncuların büyük çoğunluğunun da bunu istediğini düşünüyorum. Oyuncuların artık çok fazla seçeneği var… içeriğiniz yoksa orta vadede başka bir şey oynayacaklar ve bu bazı stüdyolar için iyi ya da kötü bir şey.”

Nisan ayında geri NME eski BioWare patronu ile yaklaşan hakkında konuştuk Bülbül, bir dizi BioWare ustası tarafından geliştirilmektedir. Hayatta kalma oyunu, Flynn’e göre “çok fazla bir sanal alan” olmasına rağmen, bir şekilde hikaye anlatımına odaklanacak şekilde ayarlandı.

Bülbül PC’de bu yılın dördüncü çeyreğinde piyasaya sürülecek.

Diğer yandan Lego, tema etrafında sekiz yeni karakter paketi yayınlamaya hazırlanıyor. Süper Mario.

See also  'Tuz ve Kurban' önümüzdeki ay PC ve PlayStation'a geliyor