Teknoloji Liderleri: NEXCF, RBLX AUVI

NEW YORK, 09 Haziran 2022 (GLOBE NEWSWIRE) — 1843’ten beri finans haberlerinde güvenilir isim olan Wall Street Reporter, Roblox Corporation (: RBLX), NexTech AR Solutions ( NEXCF) (CSE: NTAR) Applied UV (AUVI) ve AI/ML Yenilikleri (AIMLF) (CSE: AIML). Günümüzün yükselen teknolojileri ve yaşam tarzı mega trendleri, nasıl yaşadığımız, çalıştığımız ve oynadığımız konusunda yıkıcı yenilikler için milyar dolarlık fırsatlar yaratıyor. Wall Street Reporter, bugün ve önümüzdeki on yıllarda dünyamızı şekillendiren endüstri düşünce liderlerinin en son yorumlarına dikkat çekiyor:

NexTech AR Çözümleri (NEXCF) (CSE: NTAR) CEO Evan Gappelberg: “5,5 Trilyon Dolarlık E-Ticaret Pazarı için Metaverse & Web 3.0’a Geçiş”
Wall Street Reporter’ın “Next Super Stock” yatırımcı konferans serisinde öne çıkan bir sunucu olan NexTech AR (NEXCF), kısa süre önce yatırımcılarla NEXCF’nin 5.5 trilyon dolarlık küresel e-ticaret pazarının web 3.0’a ve metaverse geçişinde kilit bir oyuncu olarak nasıl ortaya çıktığını paylaştı. . NEXCF Artırılmış Gerçeklik çözümleri, ürünleri kendi oturma odalarında gerçeğe yakın 3D olarak görüntülemeyi sağlar. Bu AR alışveriş deneyimi, fiziksel dünya ile bir zamanlar düz bir 2D çevrimiçi e-ticaret deneyimi olan şey arasındaki boşluğu dolduruyor. NEXCF’nin AR alışveriş deneyimi, 5,5 trilyon küresel e-ticaret endüstrisi için bir ‘oyun değiştirici’dir (kaynak: Statisa 2022).
SONRAKİ SÜPER STOK ( NEXCF) (CSE: NTAR) Videosunu İzleyin: https://www.wallstreetreporter.com/2022/04/06/next-super-stock-nextech-ar-otc-nexcf-cse-ntar-on-ramp-to-metaverse-web-3-0-for- 5 trilyonluk e-ticaret pazarı/

NEXCF AR çözümleri, tıklama oranında +%93 artış ve ürün iadelerinde -%40 azalma sağlayarak e-ticaret liderleri için milyarlarca dolarlık potansiyel karlılık ve maliyet tasarrufu sağlıyor. Bu değer yaratma ve yatırım getirisi, artan talebi ve NEXCF AR çözümlerinin endüstri tarafından benimsenmesini sağlıyor. Dünya nüfusunun yaklaşık 2 milyarı artık çevrimiçi alışveriş yapıyor. En önemlisi, e-ticaretin %72’den fazlası artık cep telefonuyla yapılıyor – NEXCF gibi Artırılmış Gerçeklik uygulamaları için yerel bir platform. NexTech AR kullanan küresel mavi çip markaları şunları içerir: Ford Mach EV, Kohls, CB2, Crate & Barrel, Pier 1 ve Segway.

“NexTech’in AR çözümleri, e-ticaret liderlerinin, tıklama ve geri dönüş oranları gibi metriklerdeki marjinal iyileştirmelerin bile milyarlarca dolarlık fark anlamına gelebileceği günümüzün hiper-rekabetçi pazarında başarılı olması için hızla ‘olması gereken’ hale geliyor. bir şirketin kârlılığı… Artık endüstri talebinin ve NexTech’in AR’sinin benimsenmesinin hızlandığı ve ana akım haline geldiği bir dönüm noktasındayız. E-Ticaret Web 3.0’a ve Metaverse’e geçtikçe, AR/3D ürün modellerine olan talep zorunlu hale geliyor. NexTech, 5.5 trilyon dolarlık e-ticaret endüstrisi için Metaverse ve Web 3.0’a ‘at rampası’ olarak ortaya çıkıyor. Dünya çapında e-ticarette 200 milyondan fazla ürün SKU’su ile NexTech, önümüzdeki yıllarda milyarlarca dolar değerinde potansiyel bir gelir hattına sahip.”
SONRAKİ SÜPER STOK ( NEXCF) (CSE: NTAR) Videosunu İzleyin: https://www.wallstreetreporter.com/2022/04/06/next-super-stock-nextech-ar-otc-nexcf-cse-ntar-on-ramp-to-metaverse-web-3-0-for- 5 trilyonluk e-ticaret pazarı/

See also  Roblox, the King of the Metaverse, Has Lost Its Mojo

3 Haziran – NEXCF, Spin Out of ARitize Maps’i, Metaverse haritalama platformunu ayrı bir halka açık şirkete dönüştürerek, metaverse varlıkları arayan yatırımcılar için “saf oyun” yaratarak ve NEXCF hissedarları için değer ortaya çıkardığını duyurdu.
Aritze Maps Spinout ve Demo’daki VİDEO Tartışmasını İzleyin:
https://www.wallstreetreporter.com/2022/06/09/next-super-stock-nextech-ar-otc-nexcf-cse-ntar-spinning-out-ar-metaverse-maps-unleashing-shareholder-value- 6-8-22-canlı yayın/

9 Haziran – NEXCF, meta veri deposu eşleme platformunda büyük bir yükseltme başlattı. Yükseltme, Harita D platformunu kullanan müşterilere sunulan katılımcı bileti satışlarını ve kayıt seçeneklerini içerir. Şirket ayrıca etkinlikler için uzamsal haritaların oluşturulmasını ölçeklendirmede yeni bir atılımı ve özellikle kendi uygulamaları için Map D teknolojisini kullanarak artırılmış gerçeklik (AR) yön bulmayı test ediyor. Haritalar ürün. Map D’nin Baş Geliştiricisi Jeremy Minnick, “Map D, katılımcı stant alanında milyonlarca dolar satmayı ve uzun yıllar boyunca binlerce etkinlik için katılımcı kaydetmeyi başardı. Etkinlik yöneticilerinin gelir için her fırsatı yakalamak ve bir etkinliğin tüm yönlerini tek bir platformda gerçekten yönetmek için kullanabilecekleri araçları içeren eksiksiz bir etkinlik yönetimi çözümü.”

Applied UV (AUVI) CEO’su John Andrews: “Hava Temizleme İçin Sınıfının En İyisi”
Applied UV, Inc. (AUVI), yüzey alanları için dar aralıklı ultraviyole ışığın gücünü ve patojenleri güvenli bir şekilde yok etmek için hava temizleme için katalitik biyo-dönüşüm teknolojisini uygulayan bir patojen yok etme teknolojisi şirketi, distribütörü M/S Novatek Pakistan ile küresel dağıtımını genişletiyor. Pakistan’daki KPK Eyaleti için bir devlet ihalesi yoluyla devlet hastaneleri için Airocide hava temizleme sistemlerinin tek kaynak sağlayıcısı olarak ödüllendirildi. AUVI CEO’su John Andrews şunları söyledi: “Özellikle devlet hastaneleri olmak üzere tüm halka açık kapalı mekanlarda iç mekan havasının kalitesinin iyileştirilmesi, tesislerin, personelin ve buralara sık sık gelen hastaları tehlikeli patojenlerden korumak, dünya çapında hükümetlerin çabalarının merkezinde yer alıyor. İşletmelerin iç mekan hava kalitesini iyileştirmek için kullanmaları için bu hükümet yönergelerinin ve standartlarının uygulanmasıyla birlikte, hava temizleme çözümlerimiz, pandemi sonrası dünya ekonomisi yeniden açılmaya başladığında kullanılabilecek sınıfının en iyisi araçlardır.”
Uygulanan UV. (AUVI) Haberler:
https://www.wallstreetreporter.com/2022/06/09/applied-uv-nasdaq-auvi-announces-international-dealer/

See also  Davy clients win big on Roblox as new DPES fund about to close

AI/ML Innovations (AIMLF) (CSE: AIML) Başkan, Tim Daniels: “AI/ML, Milyar Dolarlık Sağlık Hizmetleri Giyilebilir Pazarı için Kilit Patentlere Sahiptir”
Wall Street Reporter’ın “Next Super Stock” yatırımcı konferans serisinde öne çıkan bir sunucu olan AI/ML Innovations (AIMLF), yakın zamanda yatırımcıları AIMLF’nin giyilebilir bir kişisel sağlık izleme ve yönetim sistemi olan HealthGauge dahil olmak üzere dijital sağlık işletmeleri portföyündeki büyüme girişimleri hakkında güncelledi. Yapay Zeka ve Makine Öğrenimi ve Tech2Heal bir Avrupa akıl sağlığı uygulaması yenilikçisi.

Yatırımcılar için önemli bir ilgi alanı, AIMLF’nin giyilebilir sağlık monitörleri için dönüm noktası olan patent pozisyonudur – bu, AIMLF’yi 13,8 Milyar Dolarlık küresel Akıllı Giyilebilir Sağlık Cihazları üzerinde lisans ücretleri ve telif ücreti tahsil edecek şekilde konumlandırabilir (2028 yılına kadar 37,4 Milyar Dolara ulaşması bekleniyor. Kaynak: Doğrulanmış Pazar Araştırması.) AIMLF şimdi teknolojilerini sağlık için giyilebilir şirketlere lisanslamaya ve telif ücreti toplamaya başlıyor. AIMLF, brüt satışların %2’sini oluşturan tipik telif ücretleriyle, yaklaşık 14 milyar dolarlık giyilebilir sağlık ürünleri pazarındaki geniş patent konumunu ihlal eden şirketlerden potansiyel olarak önemli, sürekli gelirler elde edebilir.

AIMLF’nin Health Gauge yan kuruluşu, yakın zamanda Amerika Birleşik Devletleri Patent ve Ticari Marka Ofisi (ABD Patent No. 11183303) tarafından “Giyilebilir Sağlık Monitörleri ve Sağlığı İzleme Yöntemleri” başlıklı bir patent aldı. Patent, biyo-sinyalleri analiz etme ve sağlık ölçümlerini izleme yöntemleriyle bağlantılı olarak (Health Gauge’nin AI güdümlü yazılımı aracılığıyla) Kardiyovasküler izleme, Tahmine dayalı sağlık analizi, Davranış analizi ve giyilebilir sağlık monitörlerinin çoklu konfigürasyonlarının kullanımı dahil olmak üzere 64 diğer iddiayı kapsar. Kullanıcının kişisel sağlık ve zindelik hedeflerine ulaşmasına yardımcı olma amacı.

AIMLF, Avrupalı ​​bir akıl sağlığı uygulaması yenilikçisi olan portföy şirketi Tech2Heal’de artan bir büyüme rapor ediyor. Tech2Heal, Avrupa sağlık hizmetleri yönetmeliği artık akıl sağlığı için her yıl hasta başına yaklaşık 2.500 Euro sağladığından, patlayıcı gelir artışı için konumlandırılmıştır. Tech2Heal, dünya çapında 170.000 çalışanına zihinsel sağlık desteği sağlamak için çok uluslu bir Fransız üretici ile yeni sözleşme imzaladı ve ek Kurumsal sözleşmeler de yolda. Tim Daniels ayrıca yatırımcıları AIML’nin HealthTech alanındaki büyüyen birleşme ve satın alma fırsatları konusunda da bilgilendirdi ve bu, önümüzdeki aylarda hissedar değerini en üst düzeye çıkarmak üzerinde olumlu bir etkiye sahip olabilir.
AI/ML Yeniliklerini İzleyin ( AIMLF) (CSE: AIML) SONRAKİ SÜPER STOK Videosu:
https://www.wallstreetreporter.com/2022/05/31/next-super-stock-ai-ml-milyar-dolar-patent/

See also  Roblox | TechNave

Roblox Corporation (: RBLX) CEO’su David Baszucki: “Sürükleyici Reklamcılık Muazzam Bir Fırsattır”
“…Tarihsel olarak genç oyuncularla başladık. Ve şimdi iki alanda büyüme görüyoruz: Biri mevcut Roblox oyuncu tabanı bizimle büyüyor. Yani bu onları yanımızda getirmek için bir alıkoyma fırsatı. Ama aynı zamanda başka insanları da getiriyoruz. Kalamar oyunları, konserler, her ikisi de büyük olasılıkla yeni izleyicilere ulaştığına inandığımız olaylara örnek. Squid Games’in aradığı durumda – ve bu tekil Squid Game’dir, insanlar bu markaları yan yana harika gösteriyi deneyimlemek için bir yer arıyorlar. Ve böylece bunu görebilecekleri Roblox’a geldiler. Dolayısıyla, bu şeylerin, platformumuza gelen ve bize bağlı kalan ve yeni eski oyuncuları bir platforma getiren elde tutulan insanlara katkıda bulunduğuna inanıyorum…Reklamcılık muazzam bir fırsattır ve aynı zamanda reklamcılık vizyonumuz sürükleyicidir, yereldir, yüksek kaliteli deneyimlerle ilgilidir ve zamanla kullanıma sunmak için çalışacağız. Ancak bunun etrafındaki standartlar, bunun küresel olarak nasıl desteklendiği ve ilginç ve büyük bir gelecek ve aynı zamanda çok yüksek kaliteli markalı reklam türü bir gelecek olduğunu düşünüyoruz…”
Roblox Corporation (: RBLX) Kazanç Özeti: https://www.wallstreetreporter.com/2021/11/10/roblox-corporation–rblx-q3-earnings-highlights/

DUVAR SOKAK MUHABİRİ

Wall Street Reporter (Tah. 1843), yatırımcılara gelecek vaat eden, halka açık şirketlerin CEO’larına ve piyasa uzmanlarına doğrudan erişim sağlamaya odaklanan önde gelen finansal haber sağlayıcısıdır. www.WallStreetReporter.com. Bu haber özetindeki hiçbir şey yatırım tavsiyesi olarak yorumlanmayacaktır. Alıntılar/içerik, kısalık ve bağlam için düzenlenebilir. Tam sorumluluk reddi ve ilgili SEC 17B açıklamaları burada: https://tinyurl.com/2x4eznd5

Wall Street Reporter’ın Bir Sonraki Süper Hisse Senedi konferansı hakkında:

Wall Street Reporter’ın SONRAKİ SÜPER HİSSESİ Canlı! konferans, önümüzdeki aylarda dönüşümsel büyümeyi (ve hisse senedi değerlenmesini) yönlendirebilecek kısa vadeli katalizörlere sahip seçkin şirketlere adanmıştır. Bir sonraki canlı yayın etkinliğine katılmak için buraya tıklayın: https://www.wallstreetreporter.com/next-superstock-online-investor-conference/

İLETİŞİM:

DUVAR SOKAK MUHABİRİ

(212) 871-2057 dahili 7

www.WallStreetReporter.com

nf = ODU2OTQ1NiM0OTczNzQzIzIzIxNzgyNDE =
Wall-Street-Reporter.png