Gelecekteki Fortnite görünümleri Elden Ring ve Pokémon’u içerebilir

Epic Games tarafından gönderilen yeni bir Fortnite anketi, popüler battle royale oyununa gelen potansiyel işbirliklerinin uzun bir listesini sunuyor. Gelecekteki bu olası Fortnite görünümleri çok çeşitli tuhaf serileri içeriyor – Elden Ring, Pokémon, Knights of the Old Republic ve The Flintstones’dan karakterleri adaya düşebilir miyiz?

tarafından tespit edildiği gibi Twitter’da @Guille_GAG, 2022 için en son Epic anketi çeşitli franchise’lara, yayıncılara ve ünlülere olan ilgiyi ölçmek için gönderildi – ve bu anketler genellikle en az bir avuç Fortnite iş birliğiyle sonuçlanıyor. Örneğin 2021’in anketi, Örümcek Adam, Resident Evil’den Jill Valentine ve Street Fighter’dan Ryu’yu içeriyordu – bunların tümü Fortnite kaplamaları oldu.

2022 anketi, daha da geniş bir isim yelpazesine sahiptir ve bu da, hangilerinin alay ve hangilerinin tuzak olduğunu belirlemeyi zorlaştırmaktadır. Star Wars: Knights of the Old Republic, Elden Ring, Star Trek, DC Comics, Dead by Daylight ve Marvel gibi birçok ismin birden fazla girişi vardır. Bahsedilen diğerleri arasında Resident Evil, Pokémon, GTA, Dragon Ball ve Rick and Morty’den karakterler yer alıyor.

Tam olarak listelenemeyecek kadar çok isim var, ancak işte birden çok adı olan franchise’lar:

  • Elden Yüzük – Malenia, Demir Yumruk İskender
  • hayret – X-Men’den Rogue and Cable, Spider-Man’den Scorpion ve Electro, Silver Surfer’dan
  • DC – The Suicide Squad’dan King Shark, Batman’den Scarecrow, Teen Titans
  • gün ışığında ölü – Lejyon, Dwight, David
  • Yıldız Savaşları Anakin Skywalker, C-3PO, Kreia, Carth Onasi, Zaalbar, Cassian Andor, R2-D2
  • Freddy de beş gece – Monty, Glamrock Freddy, Vanessa
  • Yıldız Savaşları – Wesley Crusher, Montgomery Scott (!)

Şahsen Transformers’tan Galvatron’u Fortnite görünümü olarak göreceğimizi umuyorum. Bekleyip görmemiz gerekecek, ancak bu listedeki en azından bir avuç ismin 2023 anketi bitmeden deri olarak sonuçlanacağı kesin gibi görünüyor.

See also  How To Get The Dazzle Daggers Pickaxe For Free

Şimdilik, ikinci bir Fortnite Naruto işbirliği yakın, Aramızda artık oyun içi mağazada mevcut ve Lucasfilm ağırlıklı Fortnite Bölüm 3 Sezon 3 Savaş Bileti, hem Darth Vader hem de Indiana Jones’u kadroya ekliyor.