Fortnite Creator, Oyuncuların Oyunda XP’leri Sömürmesine İzin Veren İnanılmaz Bir Aksaklık Buldu

Fortnite’ta XP kazanmanın ustaca bir yolu var! Her oyunda, kesinlikle bozulabilecek veya oynanabilirlik oluşturabilecek hatalar ve aksaklıklar vardır. Bazen aksaklıklar fayda sağlamak için kullanılabilir ve oyuncular bundan en iyi şekilde yararlanır. 3. Bölüm’ün 1. Sezonunda, duvarlardan geçmenize izin verebilecek bir aksaklık vardı. Şu anda, sonsuz XP kazanmanıza izin veren başka bir aksaklık var.

REKLAMCILIK

Makale bu reklamın altında devam ediyor

YouTuber GKI tarafından keşfedildiği gibi, 8851-1695-5746 harita kodunu kullandığınızda, istediğiniz kadar XP kazanma şansınız var. Bazı oyuncular sadece iki günde 10 seviye yukarı çıktıklarını bildirdiler! Oyuncuların bu aksaklıktan nasıl yararlandığını öğrenelim.

REKLAMCILIK

Makale bu reklamın altında devam ediyor

Fortnite oyuncuları oyundaki XP sayılarını artırmanın harika bir yolunu buluyor

Yukarıdaki videonun gösterdiği gibi, Fortnite’deki Ada Kodu bölümüne harita kodunu girin. İçerik oluşturucunun GKI’nin Red vs Blue Ultimate + adlı haritasına gireceksiniz. Bu bir 8v8 takım ölüm maçı haritasıdır ve her takım sırasıyla kırmızı veya mavi renkle belirlenmiştir.

Haritanın içine girdikten sonra, içindeki AFK XP Düğmesi ile etkileşime basın. Daha sonra aynı harita üzerinde Dövüşe Dön butonu ile etkileşime geçmeniz gerekiyor. XP’niz katlanarak artmaya başlayacak.

Ancak, XP’deki artış oyuncudan oyuncuya değişir. Ölüm maçı oynayarak veya domates kafalarına vurarak da XP sayınızı artırabilirsiniz. Ancak Fortnite’ta bunun gibi aksaklıklardan yararlanmak güvenli midir? Hadi bulalım.

BU HİKAYEYİ İZLEYİN – Fortnite’ın En Son Eğik Yok Edilmiş Güncellemesinin Bazı Çılgın Sırları Var!

Hatalardan yararlandığınızda ne olur?

Geliştirici Epic Games, Fortnite’ı piyasadaki en büyük battle royale oyunlarından biri yapmak için çok çaba sarf etti. Şu anda birkaç milyon insan oyunu oynuyor ve sayı gelişiyor.

Bazı aksaklıklar bazen oldukça can sıkıcı olabilirken, yukarıdaki gibi diğerleri oyuncular için son derece ödüllendirici olabilir. Battle Pass’ta ilerlemek için çok sayıda deneyim puanı kazanmak için XP kusurlarından yararlanıyorlar.

Öte yandan, onları kullanmak, kesinlikle geliştiricilerin yasaklanmasına neden olacaktır. Epic Games’in topluluk standartlarına göre, hataları ve arızaları kullanmak ve onları teşvik etmek hile olarak kabul edilir. Geliştiriciler, oyunu geliştirmek için oyuncuları herhangi bir aksaklık veya hatayı bildirmeye bile teşvik ediyor.

REKLAMCILIK

Makale bu reklamın altında devam ediyor

Bu yeni aksaklık kulağa heyecan verici ve heyecan verici gelse de, riski size ait olmak üzere denemenizi tavsiye ederiz!