Obi-Wan Kenobi Fortnite Skin: Fiyat, Kozmetik ve Nasıl Yapılır…

Fortnite ve geçitler – sadece birlikte giderler. Yeni ortaklıklar tekrar tekrar duyurulur. Haftalık serimizde size her seferinde bir Fortnite görünümü sunuyoruz. Bugün sıra Obi-Wan Kenobi’de.

Fortnite obi wan kenobi
Luke Skywalker’ın akıl hocası. | © Epik Oyunlar / Disney+

Fortnite’ta TV şovlarından, filmlerden ve diğer oyunlardan giderek daha fazla karakter dış görünüm olarak görünüyor. Karakterlerin arkasındaki hikayeyi gözden kaçırmamanız için sizi güncel tutacağız. VeyaHaftalık seri, Star Wars ve Fortnite arasında gerçekten güzel bir işbirliğiyle geri dönüyor.

Fortnite Kostümü Obi-Wan Kenobi

Obi-Wan Kenobi, Star Wars serisinden kurgusal bir karakterdir. Orijinal üçlemede Obi-Wan, destekleyici bir rolde bir Jedi Ustası ve İngiliz aktör Alec Guinness tarafından canlandırılıyor. Daha sonra yayınlanan prequel üçlemesinde, karakterin daha genç bir versiyonu Anakin Skywalker ile birlikte iki ana karakterden biri olarak hizmet ediyor ve İskoç aktör Ewan McGregor tarafından canlandırılıyor. Luke Skywalker’ın akıl hocası ve onu Jedi’ların yöntemleriyle tanıştırıyor. Ve Darth Vader’a karşı bir düelloda kendini feda ettikten sonra Obi-Wan, Luke’a Galaktik İmparatorluk’a karşı savaşında Güç aracılığıyla rehberlik eder.

Fortnite Obi Wan Kenobi
Taraftar mısın? O zaman onu yakala! | © Epik Oyunlar

Obi-Wan Kenobi televizyon mini dizisi de Disney+’da mevcut., bu da McGregor rolünü yeniden canlandırıyor. Epic Games ortaklığıyla Obi-Wan’ın bu versiyonu Fortnite Adası’na da geldi ve diğer Star Wars karakterlerine katıldı.

Fortnite’ta Obi-Wan Kenobi Dış Görünümünü Nasıl Elde Edersiniz?

Obi-Wan Kenobi derisi Bölüm 3, Sezon 2’de 20.40 Yaması ile “Obi-Wan Kenobi” setinin bir parçası olarak eklendi 20 Mayıs 2022’de. ürün deposu zaman zaman ve sadece oradan satın alınabilir.

See also  Best Fortnite Deathrun Codes (April 2022): The Best Custom Deathrun Maps in Creative

Obi-Wan Kenobi’nin Maliyeti Ne Kadar?

Obi-Wan Kenobi kaplamasını Fortnite eşya mağazasından 1.600 V-Papel karşılığında tek tek satın alabilirsiniz. Dış görünüm, Obi-Wan Kenobi paketinde diğer kozmetiklerle birlikte 2.200 V-Bucks karşılığında mevcuttur. Ayrıca, bölgenizdeki en iyi oyuncular arasında yer alarak ücretsiz olarak da alabilirsiniz. Obi-Wan Kenobi Kupası.

Obi-Wan Kenobi Paketinde Hangi Kozmetikleri Alıyorsunuz?

Obi-Wan Kenobi, Fortnite’daki aynı adlı setin bir parçasıdır. Bu, aşağıdaki kozmetikleri içerir:

Kıyafet Obi-Wan Kenobi

Kıyafet Obi Wan Kenobi
Obi Wan Kenobi Ücretsiz Mp3 İndir | © Epik Oyunlar

Umut hayatta kalır.

Hayranlar uzun zamandır bekliyordu ve şimdi o Fortnite’ta! O da yeterince uzun sürdü. Ama en azından söylentiler doğruydu.

Obi-Wan’ın Bıçak Kazması

Obi Wan'ın kılıcı
Obi-Wan’ın Kılıcı. | © Epik Oyunlar

Hayal edebileceğinizden bile daha güçlü.

Keskin ve her zaman savaşa hazır! Veya tarım malzemeleri için. Nasıl kullanırsan kullan, bu kazma kesinlikle Obi-Wan kıyafetini tamamlayacak!

Desert Essentials Geri Bling

çöl teçhizatı
çöl teçhizatı. | © Epik Oyunlar

Uzak bir çöl gezegeninde izole yaşamak için mükemmel kit.

Sırttaki bling kıyafete dahildir ve çöl gezegenlerinde hayatta kalmanızı sağlar. Fortnite tropik bir ada olabilir ama hey, biraz fazladan donanımdan asla zarar gelmez.

Obi-Wan’ın Mesajını İfade Et

Önemli bir mesaj.

Tamam, dürüst olmak gerekirse, mesaj o kadar önemli değil ama bu hologram bir şekilde Star Wars’un bir parçası. Yani Kenobi’nin de kendi sanal ifadesi var. 200 V-Bucks’a tek tek alabilirsiniz.

Jedi Önleyici Planör

Jedi önleyici
Jedi önleyici. | © Epik Oyunlar

Yeni yıldız savaşçınız hazır.

Obi-Wan, Fortnite haritasında Jedi Interceptor olmasaydı başka neyle süzülürdü? Planörü, eşya mağazasında 1.200 V-Bucks karşılığında bir paket halinde veya tek tek satın alabilirsiniz.

Çevrelenmiş Kenobi Yükleme Ekranı

Fortnite kenobi çevrili yükleme ekranı 1920x1080 585046abd9b3
Çevrelenmiş Kenobi. | © Epik Oyunlar

Herhangi bir hayran için bir zorunluluktur! Cidden, Fortnite’ın çizimleri ve yükleme ekranları epik. Yani büyük bir Kenobi ve Fortnite hayranıysanız, yeni duvar kağıdınızı burada buldunuz.

Fortnite Skin Tanıtım Serimizde harika bir işbirliğiyle önümüzdeki hafta tekrar karşınızdayız. O zamana kadar, diğer makalelere göz atın Boba Fett veya rezene.

See also  PAC-MAN Item Set is available now in Fortnite