İşte Sızdırılan Dört ‘Fortnite X Naruto Part 2’ Kaplamaları Çok Yakında!

Fortnite’ın Naruto işbirliği, gerçekten büyük rakamlar yapmış olmalı, çünkü zaten ikinci tur için geri döndüler. İkinci bir Fortnite X Naruto çalışmasının reklamları ve diğer görüntüleri çevrimiçi olarak ortaya çıkmaya başladı ve bu nedenle, sonraki dört cildin ne olması gerektiğini biliyoruz.

İlk sızıntılara göre, Hinata, Gaara, Itachi ve Orochimaru bu sefer Naruto Uzumaki, Sasuke Uchiha, Sakura Haruno ve Kakashi Hatake’ye katılıyorlar ve muhtemelen hepsi de bu ikinci etkinlikte geri dönecek. Yeni görünümler, aşağıda görülen ilk reklamlarda kısa bir süreliğine görüldü:

Bunu geçtikten sonra, şimdi ikinci Naruto X Fortnite ortak çalışmasının reklamları Japonya’da gösteriliyor:

Bu işbirliğinin ne kadar başarılı olduğu göz önüne alındığında, Fortnite’ın daha vahşi bir şekilde diğer anime geçitlerini ciddi şekilde takip etmeye başlayacağına inanmak zorundayım. Oyun tam anlamıyla eklenecek kayda değer Marvel ve DC süper kahramanları tükeniyor, ancak orada devasa, geniş bir anime dünyası var ve Fortnite, bu animasyon stilini kendileriyle oldukça iyi uyum sağlamak için kullanmanın bir yolunu buldu. bu Naruto derileri tarafından kanıtlanmıştır.

Bu anlaşmalar zaman ve para gerektirir, ancak Fortnite’ın bir gün Attack on Titan veya Demon Slayer kaplamaları yaptığını hayal etmek kolay, ki dürüst olmak gerekirse, henüz yapmadıklarına şaşırdım (Titan’a Saldırı bu yılın başlarında çok tuhaf bir Call of Duty geçişi yaptı ). Nihai beyaz balina muhtemelen Dragonball Z’dir, sadece potansiyel olarak gösterilebilecek düzinelerce karaktere sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda bir tür nihai “Süper Smash Bros. Bu, Fortnite’ın varlığından bile önce, başka tür geçişler masadayken uzun zamandır bir mem olan an.

Bu ikinci Naruto işbirliği ne zaman gelecek? Bundan sadece birkaç gün sonra, 23 Haziran Perşembe. Bu hafta boyunca daha resmi, sızdırılmamış tanıtımlar görmeyi beklerdim, ancak cüzdanlarınızı hazırlayın, çünkü kaplamaların her biri paketlerin dışında yaklaşık 15$’a mal oluyor. . İkili bir paket istiyorsanız, geçen sefer 20 dolara yakın bir yerde bir araya geldi.

Yine, Fortnite’ın geleceğinde çok daha fazla anime görmeyi bekliyorum, ancak Naruto ve şirketten sonra sıradaki kim olacak, kimse tahmin edemez ve burada yaptıkları IP metaverse’yi yeni bölgelere daldırmayı dört gözle bekliyorum. .

Beni takip et Twitter’dan, Youtube, Facebook ve Instagram. Ücretsiz haftalık içerik özet bültenime abone olun, tanrı ruloları.

Bilim kurgu romanlarımı al kahraman katil serisi ve Dünyadan Doğan Üçlemesi.

See also  Fortnite Volcanic Assassin pack gives you free skins, but only on PC