Fortnite oyuncuları haritadaki dev sandalyeye akın ediyor; işte bundan sonra ne olacak

Fortnite Bölüm 3 Sezon 3 tüm hızıyla devam ediyor. Sezonun Vibin teması yaza mükemmel uyum sağlar.

Çok sayıda yeni İÇN’yi tanıtmış olsa da, geçmiş bölümlerden ve mevsimlerden birkaçı adayı doldurdu. Böyle bir POI, Displacement Depot’un yakınında ortaya çıktı.

Fortnite Bölüm 1 Sezon 2’de tanıtılan dev sandalye haritaya geri döndü. Haritada beş sezon süren bir İÇN’ydi.

OG oyuncuları hatırlarsa, sandalyeyle ilgili tamamlamaları gereken farklı görevler vardı. Bunlardan biri oyundaki üç büyük koltuk arasında arama yapmaktı.

Fortnite’ı kendi türünde öne çıkaran şey, kullanıcılara kendilerini yaratıcı bir şekilde ifade etme özgürlüğü sağlamasıdır. Oyunun, oyuncuların yaratıcılığı deneyebilecekleri ve uygun bir çıkış bulabilecekleri özel bir modu var.


Haritadaki dev sandalye ile Fortniters, oyunun en iyi ve en kötü yanını yaşıyor

TOZLU DEPOSU, KÖPEKBALIĞI VE SANDALYE KÜÇÜK BİR GERİ DÖNÜŞ ALDI!! https://t.co/baqbGyEPeQ

Fortnite, dünyanın dört bir yanından oyuncuları içeren kalabalık ve canlı bir topluluğa sahiptir. Oyunun sunacağı o kadar çok şey var ki içerik oluşturucular buna doyamıyor.

Bu tür yaratıcı ifadenin bir örneği, başlıktan ve harika topluluğundan ciltlerce söz eden son zamanlarda su yüzüne çıktı.

KobesMind adlı bir YouTube içerik oluşturucusu ve arkadaşı, Displacement deposunun yanında duran dev sandalyenin aynı boyutta bir kopyasını oluşturdu. Haritanın ortasındadır ve aşırı büyümüş yapraklar hariç tam olarak orijinal dev sandalyeye benziyor. Bu arena oyun modunda gerçekleşti.

Sandalyeyi inşa ettikten sonra, yayıncı ve arkadaşı sandalyenin üstünde, bir sandalyede oturmayı taklit ederek duygulandılar. Daha sonra diğerlerinin gelip bu etkileyici yaratıma hayret etmesini beklediler.

Beklendiği gibi, diğer ilmekçiler sandalyeye akın etmeye başladı.

youtube kapağı

Sandalyeye inen ilk çift, yaratıcıyı bir beşlik çakarak takdir etti, ikincisi de aynı şekilde karşılık verdi. Ancak aynı ikili, beklenmedik bir dönüşle yayıncıyı ve arkadaşını öldürdü.

See also  Where to activate the emergency beacon in Fortnite

Sandalyeyi inşa ettikten sonraki ikinci denemede, ikisi öncekiyle aynı sonla karşılaştı. Bazı oyuncular taşlamayı asla bırakmaz.

Üçüncü kez YouTuber, sandalyenin tepesinde başka bir ikili tarafından ziyaret edildi ve duygulandılar. Bu ikili diğerlerinden farklı olarak yaratıcıyı öldürmedi. Hatta diğer oyuncular sorun çıkmasın diye sandalyenin tepesine çıkmak için kullandıkları yapıyı bile yok ettiler.

Bir başka denemede aynı ikili koltuğa geri döndü. Tıpkı ilk seferki gibi, oturdular ve yaratılışın tadını çıkardılar. Çift daha sonra ayrıldı ve geri dönmek için inşa ettikleri yapıyı yıktı.

Beşinci denemeleri sırasında, ikisi sandalyeyi yeniden yaratmanın ortasında bazı affedilmeyen terler tarafından öldürüldü.

Bu kısa ama keyifli video, Fortnite topluluğunun bir örneğidir. Video, oyunu ve onu oynayan insanları bütünsel olarak temsil eder.

Bazı kolay oynayan oyuncular mevcut olsa da, bunu dengelemek için affedilmeyen terlemeler de var. Başlık, canlı demografik özelliklerin sağlıklı bir dengesine sahiptir.