LEGO Brawls’ın PS5 ve PS4 Çıkış Tarihi: 2 Eylül 2022

LEGO, her zamanki oyuncaklarından kesinlikle filmler, diziler ve oyunlar gibi diğer eğlence türlerine dalmayı başardı. Şimdi, LEGO Brawls’ın 2 Eylül’de PS5 ve PS4’e çıkması bekleniyor.

LEGO Brawls, PS5 ve PS4 için en yeni Lego Oyunudur

Push Square’in hikayesine göre, LEGO Brawls, video oyunları alanına giren “ikonik çocuk oyun setinin en yeni yinelemesi”. Bu, LEGO’nun klasik versiyonlarından biri LEGO Starwards video oyunu olan video oyunları yaptığı ilk sefer değil.

PlayStation tarafından YouTube’da oyuncuların yaklaşan oyundan neler bekleyebileceklerine dair bir fikir veren resmi bir fragman yayınlandı. LEGO filmini izlemiş olanlar için, yeni oyun çok sayıda harika görsel ve karakter içeriyor ve oyuncuların sürükleyici bir oyuncu dünyasını deneyimlemelerini sağlıyor.

LEGO Brawls, 2 Eylül’de PS5 ve PS4’e Gelecek

Ancak hayranlar, yaklaşmakta olan LEGO Brawls oyununun nasıl oynanacağını gerçekten öğrenmek için resmi bir oyun fragmanını beklemek zorunda kalacaklar. Bir oyun fragmanı, kullanıcıların oyunu oynamanın tam olarak nasıl görüneceğini görmelerine de izin verebilir.

Oyunun 2 Eylül’de PS5 ve PS4’e gelmesi bekleniyor ve popüler “Super Smash Brothers” serisinden bolca ilham alacak. Ancak Push Square’in makalesi, oyunun kendi başına benzersiz bir şeye sahip olabileceğini belirtiyor.

Oyuncular LEGO Karakterlerini Oyun İçinde Kişiselleştirebilir

Oyuncular, farklı video oyunu serilerinden karakterleri oynamak yerine kendi kavgacılarını yaratabilecekler. Resmi LEGO setlerinden gelen farklı parçalardan karakterler oluşturulabilir.

Bunlara Pirates, Alien Conquest, Classic Space, Castle ve hatta Ninjago gibi setler dahildir. PlayStation’a göre, piyasaya sürüldükten sonra oyuncuların karakterleri için 77 trilyonun üzerinde olası özelleştirme de göz alıcı olacak.

See also  Nobody Saves the World Review (PS5)

Ayrıca Okuyun: Her Switch Oyuncusunu Şaşırtacak Yaklaşan Nintendo Oyunları [2022]

LEGO Brawls’ın ‘Süper Smash Brothers’tan Farkı Nedir?

“Super Smash Brothers” her karakterin popülaritesi etrafında dönerken, LEGO Brawls oyuncuların kendi karakterlerini yaratmalarına izin verecek. Oyuncular benzersiz parçalar oluşturabilecek ve diğer oyuncularla savaşabilecekleri için bu hareket, oyuncuları oyunun ekosferine sokmanın ilginç bir yoludur.

Basın zamanı olarak bilinmeyen şey, oyuncuların yetenekleri ve belirli özelleştirmelerin belirli yeteneklerin kilidini açıp açamayacağıdır. Oyuncular, oyun içindeki karakter yetenekleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için oyunun resmi lansmanına kadar veya en azından bir oyun fragmanı ortaya çıkana kadar beklemek zorunda kalacaklar.

Oyunun nasıl olacağı pek bilinmese de, oyunculara en azından LEGO Brawls’daki en güçlü LEGO oyuncusu olarak yolculuklarına başlamak için kendi karakterlerini yapma yeteneği garanti ediliyor.

İlgili Makale: ‘Call of Duty’ Ricochet’in Silahsızlandırılması Güncellemesi Hilecileri Daha Çok Sinirlendirecek! Yakın Dövüş Saldırıları Bile Çalışmayacak

Bu makale Tech Times’a aittir.

Yazan Urian B.

ⓒ 2021 TECHTIMES.com Tüm hakları saklıdır. İzinsiz çoğaltmayın.