Ninja, yeni yayıncıların neden Fortnite veya diğer ‘büyük’ ​​oyunları oynamaması gerektiğini açıklıyor

Akış yıldızı Tyler ‘Ninja’ Blevins, gelecek vadeden yayıncılara neden Fortnite gibi popüler oyunları hemen denememeleri ve oynamamaları gerektiğini açıklayarak bazı tavsiyelerde bulundu.

Akış son birkaç yılda meşru bir kariyer haline geldiğinden, büyük bir başarı elde etme umuduyla bir Twitch ve YouTube kanalı açmaya başlayan birçok insan oldu.

Yayıncıların çoğu Ninja, xQc, Valkyrae ve Pokimane gibilerinin yaptıklarını tekrarlamayacak olsa da, nişinizi bulmanız koşuluyla çoğu için bir yer var.

Fortnite veya Warzone gibi bir oyunda gerçekten iyi becerilere sahip olsanız bile, Ninja amatör yayıncıları hemen en büyük kategorilere dalmamaya çağırdı.

bir ninja görüntüsü
ninja

Ninja’nın Twitch’te 17 milyondan fazla takipçisi var.

Bölüm 3 güncellemesinden bu yana Fortnite’a yeniden hakim olan Twitch yıldızı, özellikle nasıl başlamaları gerektiği konusunda yeni yayıncılara birkaç ipucu verdi.

“Oyundaki en iyi oyunculardan biri değilseniz, yayın yapmaya başladığınızda ve sıfırdan bir marka oluşturmaya çalışıyorsanız, daha küçük, daha sıkı bir topluluğa sahip daha küçük bir oyunla başlamak önemlidir. ” dedi CNET’e.

Ninja, bu yolun, özellikle Fortnite gibi bir şey kadar popülerse, yeni yayıncıların oyunun dizin sayfasına “gömülmesini” önleyeceğini belirtti. “Topluluğunuzu oluşturmak için çalışabilirsiniz ve daha küçük bir oyunda çok daha kolay keşfedilebilirsiniz,” diye ekledi.

Basit bir tavsiye gibi görünse de, birçok yayıncının hala takip etmediği bir şey. Twitch’in Fortnite, Warzone ve Valorant sayfalarında gezinmeniz yeterli; izleyicisi olmayan çok sayıda yetenekli oyuncu bulacaksınız.

Tabii ki, hemen hemen her oyunda kendinizi zorlayabilir ve kanıtlayabilirsiniz, ancak başlamak için kendinize daha iyi bir temel verirseniz, bu sıkı çalışma daha hızlı sonuç verir.

See also  How to get the Omega Knight skin in Fortnite