PowerA’nın yeni Xbox denetleyicileri yaz için pastel oluyor

PowerA’nın Xbox için en yeni kablolu kumanda serisi, yaz esintileriyle dolup taşıyor. Şirketin 37,99 $ Pastels koleksiyonu, büyük bir marshmallow etkisi ile pastel solukluklar, kamuflaj ve tek renklerde gelir.

Ön yüzlerin tamamı pürüzsüz saten, kavrama için hafif dokulu arka kısımlar ve omuzlarda ve tamponlarda parlak vurgular. İşte tüm yeni renk seçenekleri:

Ayrıca, resmi lisanslı Xbox denetleyicilerine tüm PowerA eklemelerini de alırsınız. Bu özellikler arasında iki adet yeniden eşlenebilir arka gelişmiş oyun düğmesi, tek dokunuşla sessize alma özellikli bir ses kadranı ve iki yıllık sınırlı garanti yer alıyor.

Çıkarılabilir kablo 10 ft uzunluğundadır, ancak yine de mikro USB kullanıyor. Bir mikro-USB kablosuyla uğraşmak, uygun fiyatlı 37,99 $ fiyat etiketi için küçük bir sıkıntı. PowerA, özellikler ve fiyat dengesini bir kez daha çiviledi.

Bunlar, pastel tonlu kontrolörlerin son sürümlerinde sadece en yeniler. Microsoft’un resmi denetleyicileri, Xbox Tasarım Laboratuvarı aracılığıyla pastel renkler elde etti, OtterBox bir pastel leylak denetleyici kabuğuna sahip, 8BitDo yeni bir pastel pembe kablolu denetleyiciye sahip ve SCUF, hem Xbox hem de PS5 denetleyicileri için altı yeni pastel renk grubuna sahip.

Bu konuda herhangi bir fikriniz var mı? Yorumlarda aşağıdan bize bildirin veya tartışmayı bizim tarafımıza taşıyın. heyecan veya Facebook.

Editörün Önerileri:

PowerA'nın yeni Xbox denetleyicileri yaz için pastel oluyor PowerA'nın Xbox için en yeni kablolu kumanda serisi, yaz esintileriyle dolup taşıyor. Şirketin 37,99 $ Pastels koleksiyonu, büyük bir marshmallow etkisi ile pastel solukluklar, kamuflaj ve tek renklerde gelir. - esenlerbocekilaclama

Yapıcı, meme-r ve utanmaz inek. Burada KnowTechie’deki donanım elemanı, elektrikle çalışıyorsa (ya da çalışmasa bile) muhtemelen buralarda bir yerde bir tane vardır. Hobilerim arasında fotoğrafçılık, animasyon ve Reddit altını biriktirmek var.

See also  Warner Bros May Reportedly Sell Gaming Studios; Xbox, EA, and Sony Interested