En iyi Fortnite kurs kodlarını düzenle (Haziran 2022)

Fortnite oyuncuların her maçta en üst sıralarda yer almak için yarıştığı, önde kalması zor bir oyundur.

İnşa etmede daha iyi olmak isteyen oyuncular için, yapıları oluşturmaya ve onları anında düzenlemeye alışmalarına yardımcı olabilecek Yaratıcı haritalar var.

Aşağıda en iyi düzenleme kurslarından bazıları verilmiştir. FortniteYaratıcı modu.

En iyi Fortnite kurs kodlarını düzenle (Haziran 2022)

Isınma | Amaçlar, Düzenlemeler, Yapılar

bensland Kodu: 3925-1383-1933

Bu uygulama haritasında, oyuncunun becerilerini test eden bir dizi farklı kurs ve mod vardır. Parkur, nişan alma alıştırması ve kurgu için farklı kulvarlar var. Düzenleme kursları zorluk derecesine göre değişir ve ayrıca hem dikey hem de yatay düzenleme uygulamaları sunar. Duvarların arasında gizlenmiş düşman botları var, bu yüzden bir silah seç ve istediğin gibi düzenle.

10’u 1 Arada Kurs Düzenleme

Şapkalı ve maskeli bir kadın, arkalarında kuleler olan bir plan üzerinde çalışıyor.
Fortnite’da Candook aracılığıyla görüntü

Ada Kodu: 3682-8686-2819

Bu alıştırma kursu, oyuncuların oyunun farklı bölümlerinde daha iyi olmalarına yardımcı olabilecek ayrı modlardan oluşur. Oyuncular en sevdikleri silahı seçebilir ve ardından istedikleri moda geçebilirler. Yalnızca bir hedef kursu mevcut olsa da, değişen zorluk derecesinde dokuz düzenleme kursu vardır.

Star’ın Nihai Düzenleme Kursu

Pembe ve yeşil saçlı bir kız gökkuşağının önünde koşuyor.
Fortnite’de Starlighthay ile görüntü

Ada Kodu: 1356-0099-8570

Bu düzenleme kursu, oyuncunun üzerinde çalışabileceği yüzlerce duvarla listedeki en uzun kurstur. Harita ayrıca oyuncuya kursa girdiği andan itibaren zaman ayırarak oyuncuları her yeni denemede daha iyi zaman geçirmeye teşvik eder. Oyuncular herhangi bir zamanda yeniden başlamak isterse, bunu yapmalarına izin veren bir uzaktan kumandaları vardır.

Flea’nın Düzenleme Sözlüğü

Fortnite Creative'de çatıları olan çeşitli kare yapılar
Fortnite’ta Pire üzerinden görüntü

Ada Kodu: 7301-0487-6832

See also  Fortnite challenges Chapter 3 Season 2 Week 7

Bu Yaratıcı mod haritası, oyuncuların kuleler veya tüneller gibi önceden yapılmış çeşitli yapılar üzerinde pratik yapmalarına olanak tanır. Oyuncunun üzerinde pratik yapabileceği çeşitli seçenekler vardır ve her yapı bol bol pratik yapmaya yetecek kadar uzundur. Farklı bina türleri ve zorluk aralığı ile oyuncunun becerilerini geliştirmek için birçok fırsatı vardır.

Jordystorm Kursu Düzenle

Ada Kodu: 4240-3520-4824

Jordystorm Düzenleme Kursu, oyunculara düzenlemeleri için farklı yapılar sunan standart bir düzenleme kursudur. Diğer kurslar, oyuncuların hangi yapıların üstesinden geleceğini seçmelerine izin verirken, bu düzenleme kursu, oyuncuya daha fazla meydan okuma sağlamak için onu karıştırır. YouTuber Jordystorm’dan ilham alan bu harita, oyuncuları olabildiğince hızlı gitmeye teşvik ediyor.