Marlins vs. Mets – Maç Özeti – 20 Haziran 2022

NEW YORK — — Pazartesi günü Mets’i başlatan David Peterson için boğa güreşi telefonu, antrenör odasında oturan telefona kıyasla ikincil bir endişe kaynağıydı.

Cep telefonu hiç çalmadı ve bu onun için sorun değildi. Peterson, karısının doğumu için başka bir gün endişelenecek.

Peterson, karısı Alex’in yakında doğum yapması beklenen altıncı vuruşa girdi ve New York, Jeff McNeil’i yaralanmadan kaybetmesine rağmen Miami Marlins’i 6-0 yendi.

Mets menajeri Buck Showalter Pazartesi sabahı New York’un Peterson, McNeil ve Seth Lugo ile birlikte yeni doğan bebekleri beklediği “bebek nöbetinde” olduğu konusunda şaka yaptı. Lugo, maçtan önce babalık listesine alındı.

Alex, çiftin ilk çocuğuyla birlikte çalışmaya başlarsa Peterson parkı terk etmeye hazırdı ve Mets’in başlayamaması durumunda beklenmedik durumlar vardı. Peterson, çaldığında birisinin duyacağını umarak telefonunu eğitmenin odasına saklamıştı, ancak oğlu gelmeden önce konuşmaya vakti olduğundan oldukça emindi.

“Bir kez burada olduğumda, her şey oyunla ilgili” dedi. “Çalırsa, çalar.”

Bu sezon mekaniği ile tutarsız olduktan sonra, Peterson (4-1) teslimatının zirvesindeydi ve 100 sahada sezonun en yüksek yedi vuruşuyla 5 1/3 istekayı kapladı. Altı vuruş ve iki yürüyüşe izin veren Mets, dört maçlık seriyi bu sezon 11. golünü bitirerek ve Yankees’i birinci lig liderliğine bağlayarak kazandı.

McNeil, çılgın bir sahada gol attıktan sonra dördüncü vuruşta sağ hamstring gerginliğiyle ayrıldı. Bir MRI için gönderildi, ancak Showalter bunun yalnızca günlük bir sorun olduğunu umuyordu.

New York’lu JD Davis, sekizinci sırada bir saha tarafından sol taraftan vuruldu, büyük lig lideri 50. Mets oyuncusu bu sezon düştü. Davis yarasını acı içinde attı ama oyunda kaldı. Davis, 2021 boyunca onu rahatsız eden sol elindeki yırtık bir bağ dokusunu onarmak için offseason’da ameliyat olmuştu.

See also  Inscryption: İhtiyacımız Olduğunu Bilmediğimiz Türe Meydan Okuyan Güverte Oluşturma Oyunu

Davis, başlangıçta negatif çıkan röntgen için gönderildi.

Mets, iki kurban sinek, Mark Canha’nın üs yüklü yürüyüşü ve McNeil’in eve koşuşturmasıyla Trevor Rogers’a (3-6) karşı 4-0 öne geçti.

Showalter, “Bugün çok sayıda iyi beyzbol oyunu oynandı” dedi.

Rogers, yedi vuruşlu beş vuruşta üç kazanılmış koşuyla suçlandı.

Canha’nın RBI serbest geçişi, New York’un üçüncü kaleci Jon Berti’nin yaptığı bir hatanın yardımıyla üsleri yüklediği ilk vuruşta geldi.

Mets dördüncü turda iki seri daha üretti. Davis, Eduardo Escobar’ın soldan sığ uçuşuyla ayağa kalktı ve agresif bir şekilde eve gitti, ardından McNeil, yakalayıcı Jacob Stallings’ten yaklaşık 10 metre uzağa sıçrayan vahşi bir sahada eve döndü.

Showalter, “Bugün beyzbol oynama şeklimizden gerçekten gurur duydum” dedi. “Elimizdeki fırsatları değerlendirdik”

McNeil vardiyaya karşı bir vuruşla uzanmıştı – takımlar ikinci kalenin sağ tarafında üç iç saha oyuncusu istiflediğinde, sol elini kullanan vurucu oyuna .380 isabetle girdi.

McNeil gol attıktan sonra huzursuzca uzaklaştı ve doğruca kulüp binasına gitti. İkinci kalede yerini Luis Guillorme aldı.

Pete Alonso, üç vuruş yapan Brandon Nimmo’yu puanlayan beşinci sırada bir kese sineği ekledi.

Peterson, kaldırılmadan önce altıncı sırada bir tekli ve bir yürüyüşe izin verdi ve ayakta alkışlayarak uzaklaştı. Adam Ottavino, Peterson’ı altıncı sırada iki on ile değiştirdi ve Jerar Encarnación’dan çift yönlü bir oyun aldı.

Miami üssünde 10 koşucu bıraktı ve erkekler skor pozisyonundayken 10’a 0 oldu.

Marlins menajeri Don Mattingly, “Çoğu zaman orada adamlarımız varmış gibi hissettim, bir şeyler yaptığımızı ve bunun ya ikili oyunla biteceğini ya da adamlarıyla hiçbir şey yapamayacağımızı düşündük” dedi.

Bu 10 galibiyetten ikisi, Pazar günü büyük ligdeki ilk maçında büyük bir slam kazanan Encarnación’dan geldi.

See also  Is Kingdom Hearts 4 Coming To PS4?

Escobar, sekizinci sırada iki koşu single’ı yakaladı.

PARTİ POPPER

Marlins’in orta saha oyuncusu Bryan De La Cruz, koltuklardan ve saha dışına düşen üç balonun ardından beşinci vuruşta alkış aldı ve güldü. Üçüncü balonu aldıktan sonra, De La Cruz kolunun altına sokmadan önce onu tribünlere geri atıyormuş gibi yaptı.

EĞİTMEN ODASI

Mets: RHP Max Scherzer (eğik) Salı günü Double-A Binghamton ile rehabilitasyona başlayacak ve Pazar günü başlamak için New York’a yeniden katılabilir. … 1B/OF Dominic Smith Triple-A Syracuse’dan terfi etti ve küçük liglerdeki üç haftalık görevini bitirdi.

BİR SONRAKİ

Marlins: LHP Daniel Castano (0-1, 0.00 ERA) Salı gecesi Colorado ve RHP Ryan Feltner’a (1-2, 4.85) karşı üç oyun setinin açılışını başlattı.

Mets: RHP Trevor Williams (1-3, 3.53) Houston’daki iki maçın ilkinde oynayacak. Salı gecesi RHP José Urquidy (5-3, 4.99) ile karşılaşacak.

——