Fortnite Chapter 3 Season 2 çalışan rozeti Ukrayna’ya saygı duruşunda bulunuyor

Fortnite ve Marvel işbirliği, Zero War çizgi roman serisinde her iki dünyanın kahramanları ve kötü adamları, zor Zero Shard’ın avı için destansı bir hikayede çarpıştıkça her gün daha da güçleniyor. Hayranlar nihayet geçen hafta ilk sayıyı aldılar ve bu da serinin vaat ettiği destansı final için onları daha da heyecanlandırdı.

Zero War çizgi roman hikayesi, Marvel ve Fortnite arasındaki ikinci çizgi roman işbirliğidir ve ilki, Bölüm 2 Sezon 4 sezonluk işbirliği sırasında Nexus War’dır. Ancak önceki işbirliği, çizgi roman sahiplerini oyun içi ödüllerle ödüllendirmedi. Döngülerin Thor’u ve Galactus’a karşı maceralarını okumaktan zevk aldığı, okunması oldukça özgür bir çizgi romandı.

Bununla birlikte, en son Zero War serisi, Marvel emektarı Christos Gage ve Epic Games Baş Yaratıcı Sorumlusu Donald Mustard tarafından, Sergio Davila’nın sanatıyla yazılmış 5 sayılık bir çizgi roman serisidir. Seri, çizgi roman alıcılarına her satın alımda oyun içi ödüllerin yanı sıra 5 sayının tümüne sahiplerse sürpriz bir ödül vaat ediyor.

Üstelik çizgi romanın hikayesi, Marvel evrenine giren Sıfır Noktası’nın bir parçasına odaklanıyor ve kahramanlar onu yakalamaya ve Marvel kötü adamlarının ve Hayal Edilen Düzen’in elinden kurtarmaya çalışıyor. Son sayının en son kapağı, hikayede büyük bir değişiklikle sonuçlanan destansı hesaplaşmayı ortaya koyuyor.

Fortnite X Marvel Zero War sayı #5 kapağı, kahramanlar ve kötü adamlar arasındaki son savaşı ortaya koyuyor

Fortnite ve Marvel işbirlikleri, Zero War çizgi roman serisi dünya çapındaki çizgi roman mağazalarına çarparken çılgınca ilerliyor. Her iki serinin de hayranları, yazarların her iki dünyayı bir destansı hikaye anlatımı biçiminde iç içe geçirerek yarattıklarına bayılıyor.

See also  Fortnite Black Master Chief skin how to get

Serinin son sayısı olan 5. sayının son kapağı bu hafta başlarında Marvel’in resmi web sitesi tarafından açıklandı. Kapak, Marvel kahramanları ve Yedi’nin Hayali Düzen güçlerine ve Marvel kötü adamlarına karşı savaştığı destansı bir savaş vaat ediyor.

Dahası, hayranlar bunun Çarpışma canlı etkinliğinden hemen önce gerçekleşen savaş olduğunu ve IO kuvvetlerinin Paradigm’in Mecha’sı ve kendisi ve loopcular tarafından işletilen tarafından yenilgiye uğratıldığını düşünüyor. Bununla birlikte, kapak aynı zamanda Dr. Doom’un IO’nun patronu Geno tarafından işe alındığı için her iki taraftaki savaşın boyutunu değiştirmede önemli bir rol oynamasını vaat ediyor.

Gage yakın tarihli bir röportajda, “Hem oyunda hem de çizgi romanda göreceğiniz birkaç şey olacak, çoğunlukla son sayımızda olacak” dedi. “Ama çoğunlukla, oyunda olanla çizgi romanda olan şey aynı savaşın farklı cepheleridir. Oyuncuların oyun hakkında sahip olabileceği bazı sorular çizgi romanda yanıtlanıyor ve tam tersi, ancak ikisinin de diğerinde hikayeyi takip etmesi gerekmiyor.”

Fortnite X Marvel Zero War’ın ikinci sayısı 13 Temmuz’da çizgi roman mağazalarına geliyor ve hayranlara özel bir Iron Man tabanlı ödül vaat ediyor. Hikaye ilerlemeye devam ettikçe daha fazla ayrıntı takip edecek.