Haziran 2022’de Roblox Promosyon Kodları Nasıl Kullanılır

Roblox Promosyon kodları, Roblox oyunları için avatarlar veya karakterler, evcil hayvanlar, giysiler ve diğer premium öğeler gibi Roblox öğelerini ücretsiz olarak almak için kullanılır. Kodları kullanmak kolaydır: Roblox web sitesine giriş yapın ve Roblox promosyon kodları sayfasına gidin, orada kodu girebilirsiniz ve öğeler anında hesabınıza otomatik olarak eklenecektir. Basitçe söylemek gerekirse, Roblox karakterlerinizin süper harika görünmesine yardımcı olan kozmetik ürünler için Roblox promosyon kodlarını kullanabilirsiniz. Bazı Roblox öğeleri, yalnızca gerekli sayfada “Al” düğmesine tıklayarak talep edilebilirken, diğerleri için kodu girmeniz gerekecektir.

Roblox Promosyon Kodları Haziran 2022

Kredi @ Roblox

Favori Roblox içerik oluşturucularını izlemek ve etkinliklere katılmak da dahil olmak üzere kod almanın birkaç yolu vardır. Size giyim ve eşyalar gibi ücretsiz sanal ürünler veren Roblox etkinlikleri ve eşantiyonları için her türlü promosyon kodu vardır. Roblox oyununu oynamak için para harcamak herkes için bir seçenek değil, Roblox promosyon kodlarını veya kullanma kodlarını kullanarak birçok Efsanevi öğeyi ücretsiz almanın bir yolu var.

Birçok Roblox oyunu, belirli görevleri tamamlamak için ödüller olarak öğeler sağlar ve bu öğelerin çoğu, doğrudan hesabınız için Envanterinize yerleştirilir. Roblox’ta birçok öğe gerçek paraya mal olur, bu nedenle ücretsiz öğelerden yararlanmak, gardırobunuza biraz çeşitlilik katmanın harika bir yoludur.

Roblox’taki birçok yükseltme ve özel yetenek Robux’a mal olur, ancak orada size öğeleri tamamen ücretsiz olarak verecek çok sayıda promosyon kodu vardır. Roblox mağazası, fiyat kategorinizi en düşük seviyeye getirebileceğiniz ve orada bulunan ücretsiz öğelere göz atabileceğiniz için başlamak için harika bir yerdir.

Roblox Promosyon Kodları Haziran 2022

Kredi @ Roblox

Roblox, oyuncuların avatarları için öğeler satın alabilecekleri bir kataloğa sahiptir. Oyuncular avatarları için öğeler satın alır ve ne yazık ki bu öğeler Robux’a mal olur. Eklemek size Roblox kuş evcil hayvanı, Roblox Oyuncak Kodu, örümcek Cola evcil hayvanı, Gnarly sesli üçgen kulaklıklar ve Roblox’tan ücretsiz birçok başka öğe gibi birçok harika öğeyi ücretsiz olarak kazandıracaktır.

See also  Roblox'un Game Fund oyunları çoğu Roblox oyununa benzemiyor

Ancak promosyon kodları, ücretsiz öğelerin tek kaynağı değildir; Avatar Shop’ta ücretsiz Roblox eşyaları da bulabilirsiniz. Promosyon kodlarına ek olarak, Roblox’ta avatar mağazasındaki sayfalarını ziyaret edip “Al”ı tıklayarak ücretsiz olarak alabileceğiniz 100’den fazla öğe vardır.

Dört ücretsiz öğenizi en kısa sürede kullandığınızdan emin olun, çünkü belirli bir süre sonra sona erecekler. Oyuncular, herhangi bir eğlenceyi kaçırmamak veya geçersiz hale gelmeden önce bir kodu kullanmamak için Roblox kodlarını en kısa sürede kullanmak için çaba göstermelidir.