Tony Hawk, Daha Fazla Pro Skater Remaster için Planların Activision Tarafından İptal Edildiğini Söyledi

2020’de Activision ve Vicarious Visions yayınlandı Tony Hawk’ın Profesyonel Kaykaycısı 1 + 2, serideki ilk iki oyunun remaster’ı. Birçok hayran bunu umuyordu Tony Hawk’s Pro Skater 3 ve Tony Hawk’ın Profesyonel Kaykaycısı 4 benzer bir muamele görebilir ve bir noktada planın bu olduğu görülüyor. AndyTHPS ile bir Twitch yayınına katıldığı sırada Tony Hawk, Vicarious Visions’ın Blizzard Entertainment ile birleştikten sonra ek yeniden yapım planlarının rafa kaldırıldığını doğruladı. Hawk’a göre, Activision diğer stüdyolardan gelen konuşmaları dinledi, ancak “duydukları hiçbir şeyi beğenmediler ve hepsi bu kadar.”

Hawk’ın görünüşünden bir klip @Okami13_ tarafından Twitter’da paylaşıldı ve aşağıda gömülü Tweet’te bulunabilir.

Vicarious Visions’ın Blizzard Entertainment ile birleşmesi, birçok Activision hayranı için bir hayal kırıklığı kaynağı oldu. Ekibin çalışmalarına ek olarak Tony Hawk’ın Profesyonel Kaykaycısı 1 + 2Vicarious Visions ayrıca şunlardan da sorumluydu: Crash Bandicoot N. Sane Üçlemesi, başka bir iyi karşılanan remaster. Birleşmenin ardından, geliştirici artık yalnızca aşağıdakiler gibi oyunlar için destek sağlamaya odaklandı: World of Warcraft ve aşırı izleme. Gelecekte bir noktada farklı bir geliştiriciden yeni bir Tony Hawk oyunu görmemiz mümkün, ancak Tony Hawk’tan gelen bu yeni yorumlar, bunun uzun bir süre olmayacak gibi görünmesini sağlıyor.

Elbette tüm bunlar Microsoft’un Activision Blizzard’ı satın almasıyla değişebilir. Yayıncı, odağının çoğunu Call of Duty gibi büyük mülklere kaydırırken, Xbox patronu Phil Spencer, Activision’ın atıl serilerinden bazılarını geri getirmek istediğini zaten bildirmişti. Yayıncının geri dönüşü gecikmiş bir dizi farklı oyunu var ve Tony Hawk serisinin kanıtlanmış bir sicili var – yeni bir video oyunu için mükemmel bir aday gibi görünüyor. Şimdilik, hayranların sadece bekleyip işlerin nasıl yürüdüğünü görmeleri gerekecek!

See also  Why there wasn't a review late in Warriors-Grizzlies game

Daha fazla Tony Hawk remaster almadığımız için hayal kırıklığına uğradınız mı? Sizce Xbox seriyi tekrar ziyaret edecek mi? Yorumlarda bize bildirin veya düşüncelerinizi doğrudan Twitter’da paylaşın. @Marcdachamp oyunla ilgili her şeyi konuşmak için!