Marvel Zero War kapağında Fortnite için Spider-Verse görünümleri ortaya çıktı

Sith Lord’un ana silahı ve yetenekleri, Bugünkü güncellemede Fortnite’a geliyor olabilir. Loopers, Sezon 3 fragmanında gösterildiklerinden beri imzalı Red Lightsaber’ı ve Force yeteneklerini kullanmayı bekliyorlar.

Fortnite ve Star Wars işbirlikleri, çeşitli görünümlere, eşya mağazası kozmetiklerine ve Işın Kılıçları ve Mando’nun Tüfeği şeklindeki oyun içi Efsanevi silahlara giriş içerdikleri için topluluk tarafından son derece seviliyor. Bazı kozmetikler, filmlere veya Disney+ şovlarına göre kesinlikle dikkat çekerken, bazıları hayran kitlesi tarafından reddedildi.

Ancak OG Star Wars filmlerinden iki karakter olan Obi-Wan Kenobi ve Darth Vader’ın Disney+ serisinin yayınlanmasıyla tanıtılmasıyla iki şirket arasındaki ilişki büyümeye devam ediyor. Obi-Wan Kenobi. Geçen ay Star Wars gününde oyuna giren oyuncular, oyuna Obi-Wan’ın ışın kılıcının eklenmesiyle Mythic ışın kılıçlarını bir kez daha oyun içinde deneyimlediler.

Darth Vader Fortnite'da

Vader’ın Sezon 3 Battle Pass’a gelmesiyle birlikte, oyuncular karavanda tek bıçaklı kırmızı ışın kılıcını ve o zamandan beri onları heyecanlandıran kuvvet yeteneklerini gördüler. Ancak, yeni Fortnite sezonunun başlamasından bu yana neredeyse iki hafta geçti ve hayranlar henüz ikisini de görmedi. Yaklaşan güncellemeyle ilgili yeni bir sızıntının onlara neşe getirebileceği ortaya çıktı.

Fortnite teaser, Darth Vader’ın Işın Kılıcı ve Kuvvet yeteneklerinin yakında geleceğini ima ediyor

Bugün erken saatlerde, Fortnite’ın resmi Twitter hesabı, yaklaşan v21.10 güncellemesi hakkında tweet attı ve saat 4’te ET’de başlayacak olan kesinti süresinden ve aynı tarihten 30 dakika önce eşleştirmenin devre dışı bırakılacağından bahsetti. Ayrıca, “Etkileyici. En etkileyici.”

Bu dize, Sith Lordu’nun kendisi tarafından, The Empire Strikes Back’deki Darth Vader, ikisi de Ölüm Yıldızı’nda bir hesaplaşmaya girdiğinde Luke Skywalker’a söylenir. Üstelik bu dizeyi söylerken kırmızı ışın kılıcını tutuyor ve Luke’un onun üzerinde yüksek bir yere sahip olduğunu iddia etmesine şaşırıyor.

See also  Fortnite x Star Wars: Where are the Lightsabers?

Leakers, Vader’ın bir POI olarak Star Destroyer’ı ile birlikte oyun içinde bir NPC Boss olarak ekleneceğini veya güncellemede bir şekilde önemli bir rol oynayacağını tahmin ediyor. Az ya da çok, Mythic Red Lightsaber’ı talep etmek için ortadan kaldırılabilecek bir patron olarak eklenmesi olasılığı görünüyor.

Bununla birlikte, oyuncular bunun, hayranların iki Star Wars efsanesi arasındaki son bir hesaplaşmayı veya daha büyük olasılıkla “Bir Kader Düellosu”nu görecekleri Obi-Wan’ın Disney+ serisinin finaliyle uyumlu olup olmadığını düşünüyorlar. Bugün v21.10 güncellemesi gelir gelmez daha fazlası açılacak.