PS5, PS4 ve PC için DNF Duel, Destansı Açılış Ara Sahnesini Gösteren Yeni Fragman Aldı

Haberler

Nexon ve Arc System Works, yaklaşmakta olan dövüş oyunları DNF Duel’in açılış ara sahnesini gösteren yeni bir fragmanı yayınladı.

Nexon ve Arc System Works, yaklaşmakta olan dövüş oyunları DNF Duel’in yeni bir fragmanını yayınladı.

Fragman, bir Arc System Works dövüş oyunundan beklediğiniz gibi kesinlikle epik olan oyunun açılış ara sahnesini sergiliyor.

Fragman, beklediğimiz animasyon düzeyine iyi bir bakış sağlayan DNF Duel’in oyuncu kadrosunu iş başında sergiliyor.

Fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

DNF Duel 28 Haziran 2022’de PS5, PS4 ve PC için geliyor. Oyunun temellerini ve lansman fragmanını gösteren daha fazla videoya göz atabilirsiniz.

Bu isme ilham veren Dungeon Fighter Online, gerçek gelire bakarsanız, dünyanın en çok oynanan oyunlarından biridir, bu nedenle diğer türlere ve pazarlara genişlemesi neredeyse an meselesiydi.

Daha fazlasını görmek istiyorsanız, bir öncekini birkaç ay öncesine ait ve bir diğeri de 2020’ye ait olan en son tam oyun fragmanını izleyebilir ve oyunun nasıl geliştiğini görebilirsiniz. Çeşitli karakter fragmanları arasında Berserker, the Inquisitor, the Grappler, the Striker, the Ranger ve Hitman, the Dragon Knight, the Vanguard, the Kunoichi, the Crusade, the Ghost Blade, the Launcher, the Troubleshooter ve Swift Master bulunmaktadır. .

Son zamanlarda, hikaye modunu, alıştırma modlarını, tek oyunculu modları ve çevrimiçi modları gösteren videolarla oyunda mevcut modlara bir göz attık.

Ayrıca son betanın sonuçlarını doğrudan Arc System Works’ten yönetmen Ryosuke Kodani’den de duyabilirsiniz.

See also  Arto has been announced for the PC