2022 itibariyle en pahalı Fortnite hesabına kim sahip?

Fortnite kozmetik ürünleri oldukça pahalı olabilir. 3.000 V-Bucks’a mal olan bir paket, oyunculara teknik olarak yaklaşık 24 dolara mal oluyor, çünkü 8 dolar onlara 1.000 V-Bucks kazandırıyor. Ayrıca, genellikle daha yeni olanlardan ve diğer kozmetiklerden daha nadir olduklarından, eski ciltlerin daha “değerli” olduğu da dikkate alınmalıdır.

Bu tam olarak kozmetiklerin parasal değeri anlamına gelmez, ancak sahibi için bir itibar sağlar.

Birçok oyuncu uzun süredir oynuyor ve ilk hesaplarından beri kozmetik satın alıyor. Fortnite teknik olarak oynaması ücretsizdir ve kozmetikler herhangi bir avantaj sağlamaz, ancak çoğu looper birkaç taneden fazlasını satın almıştır.

Bu nedenle, birçok hesap sahiplerine oldukça pahalıya mal oldu. Bazıları on binlerce dolara mal oldu!


40K $ artı 1 Numara dahil olmak üzere çılgınca pahalı hesaplara sahip Fortnite oyuncuları

2021’in başlarında, popüler bir içerik yaratıcısı olan Home of Games 2, dolabını sergiledi. O zaman, herhangi bir oyuncunun en pahalı dolabına sahiplerdi. Bir süredir oynuyorlar ve birçok kozmetik topladılar.

Dolaplarının değeri 43.000 doların üzerindeydi ama bu bir yıldan fazla bir süre önceydi. O zamanlar tonlarca yeni set, paket ve eşya piyasaya sürüldü, bu yüzden bu sayı şimdi çok daha yüksek.

youtube kapağı

Ancak, o zamandaki liderlikleri neredeyse aşılmazdı, bu yüzden en pahalı Fortnite hesabının sahibi olmaya devam ediyorlar.

2021’in ortasında, bir looper’ın çılgınca pahalı bir hesabı vardı ama Home of Games 2’nin dolabından çok daha ucuzdu. SypherPK, sahnedeki en popüler içerik yaratıcılarından biri ve aynı zamanda koleksiyonla da övünüyor.

Home of Games 2’ye kıyasla sönük kalsa da, SypherPK’nin dolabı 25.000 $ gibi yüksek bir meblağ tuttu. Bu aynı zamanda bir yıl önceydi, ancak bu süre bile onu 1 numaraya kadar yakalayamadı.

TG Plays bir başka popüler içerik yaratıcısıdır. Bu kişilikler genellikle geçimlerini Fortnite’den sağlıyorlar, bu yüzden bir kısmını Epic Games’in tüm kozmetik ürünlerini satın almak için harcamaları mantıklı.

TG Plays, 2020’de 20.000 $ değerinde bir dolap sergiledi ve bu, o zamandan beri yalnızca önemli ölçüde büyüdü. Yine de, Home of Games 2, diğer herkes üzerinde çok önemli bir liderliğe sahip.

Tüm kozmetiklerin sergilenmesi (TG Plays/YouTube aracılığıyla görüntü)"/>
Tüm kozmetiklerin sergilenmesi (TG Plays/YouTube aracılığıyla görüntü)

Bu yılın başlarında Mini Mamba, 15.000 doların üzerinde kozmetik ürünü biriktiren dolabını paylaştı. Nispeten genç bir oyuncu için, bu oldukça dolap.

Birçok kullanıcı oyuna bu kadar harcamayı ancak hayal edebilir, ancak bu içerik oluşturucular bunu gerçeğe dönüştürüyor.

youtube kapağı

Başlık ilerlemeye devam ettikçe ve daha fazla kozmetik piyasaya sürüldükçe, bu dördü ve diğerleri, dolap fiyatlarını artırmaya devam edecek. Birçoğu, hesap değerinde görünen, alabilecekleri her şeyi satın almaya çalışır.