Fire Emblem Warriors Three Hopes incelemeleri harika bir aksiyon oyununu övüyor

Fire Emblem Warriors Three Hopes incelemeleri geldi ve musou aksiyon oyununun devamı, tüm doğru notları vuruyor gibi görünüyor. Şimdiye kadar bir dizi inceleme geldi ve görünüşe göre Fire Emblem Warriors Three Hopes, Omega Force’un eyleminin Nintendo’nun IP’leriyle birleştirilmesinin başarısını sürdürüyor.

Pocket Tactics’teki arkadaşlarımız, “Yangın Amblemi Savaşçıları: Üç Umut, bugüne kadarki en iyi musou spin-off’u ve her hayranın hoşuna gidecek inanılmaz miktarda hikaye anlatımı sunuyor” dedi. Ayrıca konuyu genişlettiler ve aksiyonun ve “mekaniğin kakofonisi”nin ilk başta sizi bunaltabileceğini, ancak aksiyon oyunu boyunca oynamaya devam ettikçe uyumlu hale gelebileceğini söylediler.

GameInformer ayrıca “Three Hopes, Three Houses ile ilgili harika olan her şeyi musou formatına başarıyla ve ustalıkla entegre ettiğini” söyleyerek, Fire Emblem ruhunun yan üründe hala güçlü olduğunu gösteriyor.

Fire Emblem Warriors Three Hopes incelemelerine ve puanlarına aşağıdan göz atabilirsiniz:

Fire Emblem Warriors Three Hopes, Nintendo Switch için 24 Haziran 2022’de piyasaya sürülecek ve piyasaya sürülmeden önce ön sipariş bonuslarını almak için hala zamanınız var.

See also  Tera PS4, PS5 Shutting Down