Fortnite: Bir Sonraki Güncelleme Ne Zaman?

lansmanından bu yana Fortnite, Epic, diğer tüm stüdyolardan daha fazla, sürekli bir güncelleme akışıyla izleyicisini meşgul etti. Bir sonraki Fortnite güncellemesinden asla çok uzakta değilsiniz, beraberinde bir tür yeni öğe ve bir sürü yeni görünüm getiriyorsunuz.

Epic, benzer temalı içeriklerle birkaç ay boyunca oyuncularını mutlu etmeye çalıştığından, Fortnite güncellemeleri gerçekten de sezonların kendi içinde gerçekleşen mini etkinliklerdir. Bu kadar çok şeyi bu kadar sık ​​yaymak kolay değil, bu yüzden neden şimdi çoğunlukla büyük güncellemeler yayınlıyorlar? iki haftada bir Zaten oyunda olan öğeleri serbest bırakmak için arada bir düzeltme ile.

Bir sonraki Fortnite güncellemesinin ne zaman geleceğini merak ediyorsanız okumaya devam edin.

Sonraki Fortnite Güncelleme Günü ve Saati

Bir sonraki Fortnite güncellemesinin gelmesi planlanıyor 5 Temmuz 2022 Salı. Güncelleme büyük ihtimalle şu tarihte yayınlanacak: 08:00 BST / 03:00 ET. Epic’in kontrolleri tamamlanana kadar oyun kapalı kalacak. Bu büyük güncellemeden önceki Salı günü, herhangi bir şey indirmenizi gerektirmeyecek daha küçük bir içerik güncellemesi olabilir.

Bir önceki güncelleme, v21.10, Darth Vader’ı bir patron, yeni bir fırlatıcı ve adaya bir dizi başka küçük değişiklik olarak ekledi. Bu, Bölüm 3 – Sezon 3’ün ilk büyük güncellemesiydi ve ayrıca bir dizi yeni yaz temalı öğeyi ve Naruto görünümlerini oyuna geri getirdi.

Tüm Fortnite güncellemeleri tamamen ücretsiz olduğu için yeni içeriğe erişmek için herhangi bir ödeme yapmanıza gerek yok. Ancak, tamamen çevrimiçi bir oyun olduğu için güncelleme yapmazsanız Fortnite’ı oynayamazsınız.

Fortnite, Epic Games Store, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X | S, Xbox One, Nintendo Anahtarı ve Android.

DAHA FAZLA FORTNITE: Fortnite: Bilmeniz Gereken 5 Geno Gerçek

Cultured Vultures’da bulduğunuz haberlerin bir kısmı, sitemizi ziyaret ederek yapılan satın almalara dayalı olarak bize küçük komisyonlar sağlayan bağlı kuruluş bağlantıları içerir. Oyun haberlerini, film incelemelerini, güreşi ve çok daha fazlasını ele alıyoruz.

See also  Twitch banned references to Dr Disrespect during his 'Fortnite' tournament